Britney Spears

Artykuły - Britney Spears (1453)

 • Głośny dokument "Kto wrobił Britney Spears?" w ofercie Canal+

  Głośny dokument "Kto wrobił Britney Spears?" w ofercie Canal+

  Jak to możliwe, że jedna z największych i najważniejszych gwiazd muzyki popularnej końcówki XX wieku, która zarobiła miliony dolarów, ma dziś czterdzieści lat i dwóch nastoletnich synów, od lat znajduje się pod kuratelą swojego ojca pozbawiona praw do decydowania o samej sobie?
 • Britney Spears z oświadczeniem po "Framing Britney Spears". Fani nie wierzą

  Britney Spears z oświadczeniem po "Framing Britney Spears". Fani nie wierzą

  Britney Spears skomentowała zamieszanie wokół dokumentu dotyczącego jej życia "Framing Britney Spears". Fani są przekonani, że za oświadczeniem stoi jej ojciec, Jamie Spears.
 • Oprah Winfrey przepyta Britney Spears?

  Oprah Winfrey przepyta Britney Spears?

  Jeszcze nie ucichły echa wyznań, które Oprah Winfrey usłyszała z ust księżnej Meghan i księcia Harry'ego, a już na horyzoncie pojawia się kolejna znana osoba, której burzliwa biografia może być tematem arcyciekawego wywiadu. W ogniu pytań słynnej dziennikarki może znaleźć się Britney Spears, która, jak twierdzą osoby z jej otoczenia, jest skłonna publicznie opowiedzieć o meandrach swojego życia. "Uważa, że inni nie powinni opowiadać jej historii" – mówi osoba z otoczenia piosenkarki.
 • Britney Spears wyrwie się spod kurateli ojca? Jest wniosek do sądu!

  Britney Spears wyrwie się spod kurateli ojca? Jest wniosek do sądu!

  Britney Spears chce wyrwać się spod prawnej opieki ojca. Do sądu trafił wniosek, w którym wokalistka prosi o zmianę jej stałego opiekuna na Jodi Montgomery.
 • Britney Spears ponownie zostanie mamą? Jej partner zdradził sekret

  Britney Spears ponownie zostanie mamą? Jej partner zdradził sekret

  Britney Spears jest mamą dwóch nastolatków - 14-letniego obecnie Jaydena i rok starszego Seana. Od kilku lat jest również w związku z Samem Asgharim. Mężczyzna udzielił wywiadu, w którym opowiedział o ich relacji.
 • Ojciec Brtiney Spears przerywa milczenie. "Jeśli Britney chce to zakończyć, może to zrobić"

  Ojciec Brtiney Spears przerywa milczenie. "Jeśli Britney chce to zakończyć, może to zrobić"

  Jamie Spears, ojciec Britney Spears i antybohater głośnego dokumentu "Framing Brtiney Spears" zabrał głos na temat jego kurateli sądowej nad swoją córką. Mężczyzna twierdzi, że jeśli Britney ma go dość i chce się od niego uwolnić, może złożyć stosowne pismo do sądu.
 • Britney Spears pokazała synów. Wyrośli na przystojnych nastolatków!

  Britney Spears pokazała synów. Wyrośli na przystojnych nastolatków!

  Britney Spears przez lata nie pokazywała zdjęć swoich dzieci. Teraz zrobiła wyjątek.
 • Netflix pracuje nad filmem dokumentalnym o Britney Spears

  Netflix pracuje nad filmem dokumentalnym o Britney Spears

  Sezon na produkcje dokumentalne o słynnej wokalistce rozpoczął wyemitowany przez platformę streamingową Hulu "Framing Britney Spears", który jest częścią serialu dokumentalnego "The New York Times Presents". Niedługo później portal „TMZ” donosił, że nad dokumentem na temat swojego życia pracuje też sama Spears. Teraz poinformowano o jeszcze jednym dokumencie o Britney, tym razem przygotowywanym przez Netflix.
 • Netflix pracuje nad filmem dokumentalnym o Britney Spears

  Netflix pracuje nad filmem dokumentalnym o Britney Spears

  Sezon na produkcje dokumentalne o słynnej wokalistce rozpoczął wyemitowany przez platformę streamingową Hulu „Framing Britney Spears”, który jest częścią serialu dokumentalnego „The New York Times Presents”. Niedługo później portal „TMZ” donosił, że nad dokumentem na temat swojego życia pracuje też sama Spears. Teraz poinformowano o jeszcze jednym dokumencie o Britney, tym razem przygotowywanym przez Netflix.
 • Justin Timberlake po latach przeprosił Britney Spears i Janet Jackson. "Zawiodłem"

  Justin Timberlake po latach przeprosił Britney Spears i Janet Jackson. "Zawiodłem"

  Ostro krytykowany za wydarzenia sprzed lat Justin Timberlake przerwał milczenie. Wokalista opublikował oświadczenie, w którym przeprosił Britney Spears i Janet Jackson.

Zdjęcia - Britney Spears (267)

 • muzyka.interia.pl
  Britney Spears: Pożegnanie z Las Vegas
 • muzyka.interia.pl
  Britney Spears: Pożegnanie z Las Vegas
 • muzyka.interia.pl
  Britney Spears: Pożegnanie z Las Vegas
 • muzyka.interia.pl
  Britney Spears: Pożegnanie z Las Vegas
 • muzyka.interia.pl
  Britney Spears: Pożegnanie z Las Vegas
 • muzyka.interia.pl
  Britney Spears: Pożegnanie z Las Vegas

Filmy - Britney Spears (4)

 • Julia Pietrucha jako Britney Spears

  Już w najbliższą sobotę, 22 marca, Julia Pietrucha wcieli się w Britney Spears i zaśpiewa jej wielki przebój "...Baby One More Time". A wszystko to w programie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”!
 • Britney Spears w Las Vegas

  Britney Spears wpadła na kilka chwil do Las Vegas. Gwiazda muzyki pop została nową rezydentką tego miasta i od grudnia przez najbliższe dwa lata będzie występowała ze swoimi koncertami w ramach serii "Britney: Piece Of Me" w jednym z najpopularniejszych kasyn Planet Hollywood.
 • Moby o "dissowaniu" Britney Spears

  Często mówi się coś neutralnego, a media przeksztalcają to w tak zwany diss - mówił Moby o swoim komentarzu dotyczącym Britney Spears, który według niego przekształcono niesłusznie w ostrą krytykę wokalistki.
 • Flesz informacyjny INTERIA.TV

  Wtorek, 9 września:*Polscy dziennikarze uwolnieni; *"Polski Josef Fritzl".Gwałcił i więził córkę przez 6 lat; *Britney Spears nagrodzona.