Brett Kavanaught

Filmy - Brett Kavanaught (4)

 • "Nominowałem go bez wahania. Jest świetnym sędzią". Prezydent USA broni B. Kavanaugh

  - Nasz system polityczny zmierza do politycznego, chaotycznego zatrzymania. Widzicie, co się teraz dzieje w Kongresie z jednym z najbardziej szanowanych ludzi i - mam nadzieję - potencjalnym sędzią Sądu Najwyższego Brettem Kavanaugh - mówił prezydent USA Donald Trump podczas spotkania ze swoimi wyborcami w Rochester.
 • "Kavanaugh musi odejść". Seria protestów w USA przeciwko nominacji do Sądu Najwyższego

  W USA odbyła się seria protestów przeciwko nominacji Bretta Kavanaugha na stanowisko sędziego Sądu Najwyższego. Policja zatrzymała ponad 300 osób, które demonstrowały w budynku amerykańskiego Senatu. Wśród nich jest aktorka Amy Schumer i modelka Emily Ratajkowski. (AP/x-news)
 • Kolejne oskarżenia wobec nominata D. Trumpa do Sądu Najwyższego USA

  - Odnaleźliśmy jeden mikrofilm sprzed 33 lat, w którym opisano, jakoby pan Kavanaugh rzucał w kogoś lodem – poinformował David B. Hartman, rzecznik prasowy policji w New Haven. Funkcjonariusze zostali poproszeni o sprawdzenie, czy nominat Donalda Trumpa do Sądu Najwyższego USA trafił do raportów policyjnych podczas swoich studiów na Uniwersytecie Yale w New Haven. (US CBS/x-news)
 • "Nigdy w życiu nie wypiłem nawet piwa". Donald Trump broni Bretta Kavanaugh przed oskarżeniami

  - Nie sądzę, by Brett Kavanaugh pił. Chcę podkreślić, że ja sam nie piję. Szczerze mówiąc, nigdy w życiu nie wypiłem nawet piwa. To jedyna z moich dobrych cech - podkreślił Donald Trump. Prezydent USA odpierał zarzuty dziennikarzy, jakoby nominowany przez niego do Sądu Najwyższego senator Brett Kavanaugh był alkoholikiem. Wcześniej Kavanaugh został oskarżony o molestowanie seksualne, jednak nie stracił poparcia Trumpa. (AP/x-news)