Brendan Gleeson

Synonimy:
Gleeson Brendan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Brendan Gleeson (4)

 • Brendan Gleeson jako Donald Trump

  Brendan Gleeson jako Donald Trump

  Pod koniec listopada na antenie stacji Showtime zadebiutuje czterogodzinny serial "The Comey Rule". W postać Donalda Trumpa wcieli się w nim Brendan Gleeson. Stacja opublikowała pierwsze zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak aktor prezentuje się w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych.
 • Jeremy Irons na pustyni

  Jeremy Irons na pustyni

  Jeremy Irons ("Szklana pułapka 3", "Piano Bar", "Wehikuł czasu") dołączył do obsady kostiumowego widowiska "Kingdom of Heaven". Jeden z najwybitniejszych angielskich aktorów wcieli się w postać imieniem Tyberiasz. Zdjęcia do filmu, w którym główną rolę gra Orlando Bloom ("Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły", "Władca Pierścieni: Powrót Króla"), trwają obecnie w Maroko.
 • Rośnie obsada "The Woods"

  Rośnie obsada "The Woods"

  Kolejnych pięcioro aktorów zgodziło się wystąpić w filmie "The Woods", nowym dziele M. Night Shyamalana ("Szósty zmysł", "Znaki"). Najbardziej znanymi wykonawcami z tej grupy są Michael Pitt ("Szukając siebie", "Śmiertelna wyliczanka", "The Dreamers") i Brendan Gleeson ("Sztuczna inteligencja", "Gangi Nowego Jorku", "28 dni później").
 • Gwiazdy u Anthony'ego Minghelli

  Gwiazdy u Anthony'ego Minghelli

  Giovanni Ribisi ("Dotyk przeznaczenia"), Brendan Gleeson ("Krawiec z Panamy"), Charlie Hunnam ("Abandon") i Ray Winstone ("Sexy Beast") dołączyli do gwiazdorskiej obsady najnowszego obrazu Anthony'ego Minghelli, "Cold Mountain". Wcześniej kontrakty na udział w epickiej opowieści podpisali Natalie Portman, Jude Law, Nicole Kidman i Renee Zellweger.