Brendan Fraser

Synonimy:
Fraser Brendan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Brendan Fraser (22)

 • Walczy o życie swoich dzieci

  Walczy o życie swoich dzieci

  Brendan Fraser zagra tytułową rolę w filmie "Crowley" w reżyserii Toma Vaughana ("Co się zdarzyło w Las Vegas?"). Obok niego pojawi się też sam Indiana Jones, czyli Harrison Ford.
 • "Mumia" na olimpiadzie

  "Mumia" na olimpiadzie

  Koncern NBC Universal, we współpracy z Chinami, przygotowuje kampanię reklamową, która połączy obraz Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z filmem "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka".
 • Kung-fu Mumia

  Kung-fu Mumia

  Nowe wieści z planu filmowego "The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor".
 • Kto został "Gwiazdą Dekady"?

  Kto został "Gwiazdą Dekady"?

  Brendan Fraser został uznany za najbardziej wyróżniającą się "Gwiazdę Dekady" (Distinguished Decade of Achievement in Film Award).
 • Brendan Fraser w Chinach

  Brendan Fraser w Chinach

  Brendan Fraser ("Mumia") zagra główną rolę w dramacie "The Bitter Sea", opowiadającym o masakrze w Nanjing, w Chinach. Na fotelu reżysera zasiądzie Roger Spotiswoode ("Jutro nie umiera nigdy", "6-ty dzień").
 • Brendan Fraser: Podróż donikąd

  Brendan Fraser: Podróż donikąd

  Brendan Fraser, bohater przygodowych filmów "Mumia" i "Mumia powraca", zagra główną rolę w thrillerze "Journey to the End of the Night". Autorem scenariusza i reżyserem filmu będzie Eric Eason. Film ma być historią ojca i syna, związanych ze światem przestępczym, którzy w pewnym momencie zaczynają dostrzegać uczuciową pustkę, jaka ich otacza.
 • Powstanie "Mumia 3"

  Powstanie "Mumia 3"

  Brendan Fraser, bohater filmów przygodowych "Mumia" i "Mumia powraca", w jednym z niedawnych wywiadów ujawnił, że trwają przygotowania do realizacji trzeciej części opowieści o egiptologach poszukujących skarbów. Podobno jest już gotowy scenariusz obrazu "Mumia 3".
 • Brendan Fraser: Gej agentem

  Brendan Fraser: Gej agentem

  Brendan Fraser, bohater filmów "Mumia" i "Spokojny Amerykanin", zagra agenta-geja w komedii "Gay Secret Agent". Produkcja ma być połączeniem przygód Jamesa Bonda i agenta specjalnej troski Austina Powersa.
 • Ofiara Johna McTiernana

  Ofiara Johna McTiernana

  John McTiernan ("Szklana pułapka", "Rollerball") zasiądzie na fotelu reżysera filmu "The 10th Victim" który powstaje w firmie Morgan Creek Productions dla studia Universal. Obraz będzie remakiem włoskiego filmu "Dziesiąta ofiara" Elio Petri z 1965 roku. Wcześniej na reżysera opowieści typowany był Dominic Sena ("60 sekund", "Kod dostępu").
 • Rośnie obsada "Crash"

  Rośnie obsada "Crash"

  Jason Isaacs ("Patriota", "Harry Potter i komnata tajemnic") i Jennifer Esposito ("Welcome to Collinwood", "Mistrz kamuflażu") są kolejnymi aktorami, którzy pojawili się na planie filmu "Crash". Projekt, którego realizacja trwa właśnie w Los Angeles, może poszczycić się prawdziwie gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się m.in. Sandra Bullock ("Dwa tygodnie na miłość"), Brendan Fraser ("Mumia powraca") i Don Cheadle ("Co z oczu, to z serca").