breakdance

Artykuły - Breakdance (11)

 • Breakdance, wspinaczka sportowa, surfing i skateboard dyscyplinami olimpijskimi

  Breakdance, wspinaczka sportowa, surfing i skateboard dyscyplinami olimpijskimi

  Breakdance, wspinaczka sportowa, surfing i skateboard zostały włączone do programu igrzysk olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. We wtorek decyzję w tej sprawie podjęli jednogłośnie członkowie MKOl na sesji w Lozannie.
 • Red Bull BC One Cypher Poland: Breakdance opanuje Kraków

  Red Bull BC One Cypher Poland: Breakdance opanuje Kraków

  Już w ten weekend w Krakowie odbędą się eliminacje do najważniejszego turnieju breakdance. Zawody będzie można oglądać na żywo w internecie.
 • Red Bull BC One Cypher Poland: Dwa dni święta breakdance w Krakowie

  Red Bull BC One Cypher Poland: Dwa dni święta breakdance w Krakowie

  Eliminacje do najważniejszego turnieju breakdance, który co roku przyciąga fanów tańca z całego świata, odbędą się w Krakowie. W tym roku program został wzbogacony o bitwy w nowych kategoriach, a całe wydarzenie potrwa dzień dłużej.
 • Zacięta rywalizacja w ramach Juliady

  Zacięta rywalizacja w ramach Juliady

  W weekend rozegrano kolejne zawody w ramach Młodzieżowego Festiwalu Sportu - Juliada 2014. Tym razem rywalizowali młodzi szachiści, piłkarze i tancerze breakdance.
 • Breakdance w centrum Krakowa

  Breakdance w centrum Krakowa

  20 lipca o godzinie 13:00 na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego, przed Galerią Krakowską, odbędzie się turniej Breakdance „Kontrola Stylu” w ramach Juliady 2014.
 • Niemowlaki tańczą breakdance na wrotkach

  Niemowlaki tańczą breakdance na wrotkach

  3,5 miliona osób tygodniowo ogląda filmik z niemowlakami w pieluchach, tańczącymi breakdance i wykonującymi akrobacje na wrotkach.
 • IAM i Jungle Brothers w stolicy

  IAM i Jungle Brothers w stolicy

  Warsaw Challenge - otwarte mistrzostwa Warszawy w breakdance - odbędzie 9-10 maja się już po raz piąty. Jak co roku, oprócz zawodów i pokazów tańca breakdance i popping, nie zabraknie atrakcji dla fanów muzyki hip hop - wystąpią czołowi polscy wykonawcy oraz światowej sławy gwiazdy z Francji (IAM) i USA (Jungle Brothers).
 • Święto mody i kultury ulicznej

  Graficiarze, skateboardziści, mistrzowie breakdance, rapu i akrobacji na BMX-ach zaprezentują się podczas Targów Mody i Wzornictwa "Kielce Street Fashion", które rozpoczną się w piątek na Targach Kielce. Od czwartku trwać będą pokazy mody w ramach konkursu "Off Fashion".
 • Kolejna odsłona Breakdance Session

  Kolejna odsłona Breakdance Session

  Pod koniec września 2005 roku we Włocławku odbędzie się druga już edycja Breakdance Session.
 • Papież i muzyka

  Papież i muzyka

  Zmarły w sobotę, 2 kwietnia, Jan Paweł II potrafił docenić przejawy nowoczesnej sztuki i kultury. Papież w czasie trwania swojego pontyfikatu spotkał się z wieloma muzykami. A wizyta polskich tancerzy breakdance w Watykanie na stałe wpisała się w historię krajowej sceny hiphopowej.

Filmy - Breakdance (7)

 • Mężczyzna korzysta z okazji i tańczy na pokładzie samolotu

  Relacją z niepospolitego lotu pochwalili się podróżujący Anglicy. Jak co roku, wybierali się w sprawach biznesowych na południe Francji. Za każdym razem samolot był pełen ludzi, zdziwili się więc widząc, że tym razem jest zupełnie inaczej. Czwórka znajomych była tym razem jedynymi pasażerami. "Stewardessa nigdy nie widziała tak pustego samolotu" powiedział Matt Nicol, jeden z pasażerów. Nietypowe warunki były idealną okazją, żeby pokład samolotu stał się na moment parkietem do breakdanca.
 • Breakdance z nieoczekiwanym finałem

  Chłopak zaczął tańczyć breakdance w domu na środku pokoju. Po chwili doszło do nieoczekiwanego finału. Zobaczcie sami.
 • Mężczyzna zatańczył w pokoju. Finał zaskakuje

  Mężczyzna chciał pokazać co potrafi po kilku lekcjach tańca. Finał zaskakuje.
 • Red Bull BC One Cypher Poland: Do Zurychu pojedzie b-boy Kostek

  B-boy "Kostek" okazał się najlepszym zawodnikiem z 140 tancerzy biorących udział w eliminacjach do Red Bull BC One Cypher Poland. W krajowym finale, który odbył się 8 kwietnia w Krakowie pokonał z Tomasza "Thomaza" Domańskiego, mistrza sprzed dwóch lat. Należy wspomnieć, że tegoroczny zwycięzca miał w nim zapewniony udział dzięki tak zwanej "dzikiej karcie" otrzymanej w internetowym głosowaniu fanów.