Oni zawsze są najlepsi w łóżku...

Imperium Rzymskie nigdy nie upadło, czyli kto jest najlepszym kochankiem i dlaczego to zawsze południowcy?
  • Romario - urodzony po to, by zachwycać golami

Romario - urodzony po to, by zachwycać golami

Jest mistrzem świata i pierwszym królem strzelców Ligi Mistrzów. Mierzy 169 centymetrów i wygląda raczej niepozornie. Jednak na boisku przemieniał się w bestię - w kata bramkarzy, który pakował piłkę do siatki niczym zaprogramowana maszyna. W całej karierze strzelił ponad 300 ligowych goli, choć sam utrzymuje, że przekroczył barierę 1000 trafień. Któż to taki? Brazylijczyk Romario - jeden z najlepszych snajperów w historii futbolu.
  • MŚ siatkarzy: Brazylijczyk Murilo MVP turnieju

MŚ siatkarzy: Brazylijczyk Murilo MVP turnieju

Brazylijczyk Murilo został uznany najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP) mistrzostw świata siatkarzy we Włoszech. W niedzielnym finale "Canarinhos" pokonali w Rzymie Kubańczyków 3:0. Po brąz sięgnęli Serbowie.
  • Barrichello szefem związku zawodowego kierowców F1

Barrichello szefem związku zawodowego kierowców F1

38-letni Rubens Barrichello z teamu Williams-Cosworth zastąpił Niemca Nicka Heidfelda na stanowisku szefa związku zawodowego kierowców Formuły 1 - Grand Prix Drivers Association (GPDA). W niedzielę Brazylijczyk odnotuje rekordowy 300. wyścig w karierze.
  • Brazylijczyk Cleo zagra w Lidze Mistrzów, ale nie z Lechem

Brazylijczyk Cleo zagra w Lidze Mistrzów, ale nie z Lechem

Lech długo obserwował Brazylijczyka Cleo z Partizana Belgrad, ale go nie kupił - przeszkodą była cena sięgająca 1,5 miliona euro. Cleo został w Partizanie Belgrad, w sześciu meczach eliminacji do Ligi Mistrzów zdobył osiem bramek, dzięki którym mistrz Serbii zagra w europejskiej elicie.
  • Besiktas oferuje 26 milionów funtów za Robinho

Besiktas oferuje 26 milionów funtów za Robinho

Brazylijczyk Robinho jest już jedną nogą piłkarzem tureckiego Besiktasu Stambuł. Porozumiał się z klubem co do warunków czteroletniej umowy i czeka na porozumienie szefów Besiktasu z obecnym klubem Manchesterem City. Turcy zaoferowali 26 milionów funtów.
  • Kaka - piłkarska wersja Hioba

Kaka - piłkarska wersja Hioba

Zaledwie 30 miesięcy temu stał na Olimpie, dziś jest po operacji mając przed sobą 120 dni walki o powrót na boisko. Sezon 2009/10 był niekończącym się koszmarem w jego sportowym życiu tworząc jedną z najbardziej ponurych piłkarskich tajemnic.
  • Barrichello ma pretensje do Schumachera

Barrichello ma pretensje do Schumachera

Rubens Barrichello skrytykował Michaela Schumachera za manewr jaki Niemiec wykonał, gdy walczyli o 10. pozycję w czasie niedzielnej Grand Prix Węgier.
  • "Ustawka" Ferrari. Co sądzisz?

"Ustawka" Ferrari. Co sądzisz?

Robert Kubica z teamu Renault zajął siódme miejsce w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Niemiec, 11. eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
  • Alonso wygrał na Hockenheim, Kubica siódmy

Alonso wygrał na Hockenheim, Kubica siódmy

Robert Kubica z teamu Renault zajął siódme miejsce w Grand Prix Niemiec na torze Hockenheim. Wyścig wygrał kierowca Ferrari, Fernando Alonso, który wyprzedził swojego kolegę z teamu Felipe Massę. Trzeci na mecie zameldował się Sebastian Vettel z Red Bulla.