Braun

Artykuły - Braun (64)

 • Braun: Wróć do codzienności w dobrym stylu

  Braun: Wróć do codzienności w dobrym stylu

  Wakacje dobiegły końca i czas pomyśleć o powrocie do codzienności. Potraktuj to jako wyzwanie! Warto wprowadzić kilka drobnych zmian i nawyków. Dobrym pomysłem będzie nowa fryzura, kilka nowych ubrań, a może nawet zmiana sposobu stylizacji zarostu.
 • Juliusz Braun o sytuacji w TVP

  Juliusz Braun o sytuacji w TVP

  Członek Rady Mediów Narodowych rekomendowany przez opozycję, były prezes TVP Juliusz Braun przedstawił sprawozdanie o bieżącej sytuacji w Telewizji Polskiej. Jak sam mówił - to reakcja na wypowiedzi obecnego prezesa publicznej telewizji, Jacka Kurskiego, o dobrej sytuacji publicznego nadawcy.
 • Test Braun BT3040

  Test Braun BT3040

  Braun BT3040 to uniwersalny trymer do zarostu, który jest dostępny w sklepach w bardzo dobrej cenie. To urządzenie, które docenią użytkownicy i z krótkimi, i z długimi brodami. Przekonajcie się sami w naszym teście.
 • Test Braun Silk-expert 5 IPL - laserowa depilacja w domowym zaciszu

  Test Braun Silk-expert 5 IPL - laserowa depilacja w domowym zaciszu

  Jeszcze kilka lat temu laserowa depilacja była dostępna tylko w salonach kosmetycznych. Dzisiaj, każdy może poddać się jej w domowym zaciszu, dzięki urządzeniom takim jak Braun Silk-expert 5 IPL. Czy jest on warty ponad 1000 zł? Odpowiedź znajdziecie w naszym teście.
 • Stylizacja brody: Berliński zarost, londyńska "wąska linia", czy paryski wąs?

  Stylizacja brody: Berliński zarost, londyńska "wąska linia", czy paryski wąs?

  ​Broda, to jeden z najważniejszych elementów męskiego wizerunku, szczególnie dziś, gdy mężczyźni są bardziej niż kiedykolwiek wcześniej gotowi na eksperymenty ze stylem. Najważniejsze trendy i ciekawe rozwiązania swój początek mają w wielkich metropoliach
 • Braun prezentuje nowe zestawy do stylizacji i strzyżenia

  Braun prezentuje nowe zestawy do stylizacji i strzyżenia

  Braun zaprezentował nowe, wielofunkcyjne zestawy do stylizacji i strzyżenia, które pozwolą mężczyznom pełniej zadbać o siebie.
 • Golarki Braun: Idealne prezenty na Dzień Ojca

  Golarki Braun: Idealne prezenty na Dzień Ojca

  23 czerwca będziemy obchodzić Dzień Ojca. W ten wyjątkowy dzień złóż tacie życzenia i obdaruj go oryginalnym prezentem. Pamiętaj, że na pewno doceni upominek, który będzie nie tylko praktyczny, ale i posłuży mu przez dłuższy czas. Dobrym pomysłem może okazać się niezawodna golarka lub precyzyjny trymer. Przewodnik marki Braun pomoże Ci w podjęciu decyzji.
 • 5 najlepszych stylizacji brody

  5 najlepszych stylizacji brody

  Na przestrzeni wieków broda stała się symbolem męskości i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Nie istnieje jedno rozwiązanie, czy złoty środek jeśli chodzi o brodę - męski zarost może mieć różne kształty i rozmiary.
 • Beardanimation: Odważ się na brak reguł!

  Beardanimation: Odważ się na brak reguł!

  "Beardimation" to film wyprodukowany przez markę Braun i czterokrotnie nagradzane Oscarem studio animacji Aardman Animations. Jest to pierwszy na świecie film dotyczący męskiego zarostu, wykonany w technologii poklatkowej (stop-motion).
 • Jak wygląda poranek polskiego mężczyzny?

  Jak wygląda poranek polskiego mężczyzny?

  Polscy mężczyźni rezygnują z golenia w pierwszej kolejności, gdy czas ich goni. Jak wygląda poranek współczesnego, zabieganego mężczyzny i czy istnieje sposób na szybsze i dokładniejsze golenie? Odpowiedzi na te pytania dostarczają nam wyniki najnowszego badania przeprowadzonego przez Millward Brown na zlecenie marki Braun.