Braster

Artykuły - Braster (2)

 • Braster podpisał umowę z dystrybutorem i rozpocznie pilotaż w Wielkiej Brytanii

  Producent unikalnego w skali świata urządzenia do samodzielnego badania piersi podpisał umowę, na mocy której rozpocznie pilotaż Systemu BRASTER na jednym z największych rozwiniętych rynków pod względem zachorowalności na raka piersi. Elementem umowy jest przeprowadzenie pilotażu profesjonalnego, medycznego i technicznego, co pozwoli na dokładne zapoznanie i przetestowanie urządzenia i systemu telemedycznego Braster wśród brytyjskich klinik medycznych jak i pacjentek.
 • BRASTER doceniony przez holenderskie Ministerstwo Gospodarki

  System domowej profilaktyki raka piersi BRASTER, który został zaprojektowany wspólnie z holenderską firmą Pezy Group, został doceniony przez Ministerstwo Gospodarki w Holandii. Instytucja ta zaprosiła firmę Pezy Group do zaprezentowania Brastera, jako kluczowego punktu stanowiska Holandii podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle - Hannover Messe 2017.
 • BRASTER rozpoczął sprzedaż swojego rewolucyjnego urządzenia w Polsce

  Właściciel rewolucyjnej technologii służącej do wsparcia diagnostyki raka piersi rozpoczął dziś sprzedaż urządzenia BRASTER. Pierwszym dostępnym kanałem dystrybucji będzie firmowa strona internetowa. Rozpoczęcie sprzedaży było powiązane z nawiązaniem współpracy z instytucją ubezpieczeniową Nationale Nederlanden, która planuje zakupić i zaoferować System BRASTER zarówno swoim klientom, jak i pracownikom. W tym samym czasie spółka podpisała umowę sprzedaży z jedną z największych sieci aptek w Polsce - Dr Zdrowie.
 • BRASTER rusza z oficjalną produkcją 30 000 sztuk urządzenia

  Właściciel rewolucyjnej technologii służącej do wsparcia diagnostyki raka piersi podpisał umowę na wyprodukowanie 30 000 sztuk urządzenia BRASTER. Produkty zostaną wytworzone w zakładzie Rosti w Białymstoku, gdzie ostatnio powstały próbne serie produkcyjne urządzenia.
 • BRASTER pozyskał środki na dokończenie komercjalizacji urządzenia

  Właściciel rewolucyjnej technologii służącej do wsparcia diagnostyki raka piersi, zakończył ofertę prywatną akcji sprzedając 505 734 walorów. BRASTER pozyskał z prywatnej emisji akcji, kierowanej do inwestorów instytucjonalnych i osób prywatnych, 7,6 mln zł brutto. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na sfinalizowanie prac związanych z komercjalizacją urządzenia BRASTER.
 • Holenderska firma Pezy zaprojektuje konsumencką wersję urządzenia BRASTER

  Do końca sierpnia 2016 r. BRASTER SA będzie dysponował finalną konsumencką wersją urządzenia BRASTER Tester. Właściciel rewolucyjnej technologii służącej do diagnostyki raka piersi zdecydował, że konsumencki design, projekt techniczny urządzenia oraz przygotowanie industrializacji testera przeprowadzi firma Pezy Group, która wykonywała projekty urządzeń m.in. dla Philipsa.
 • BRASTER stworzył prototyp systemu do automatycznej interpretacji termogramów

  BRASTER SA, właściciel rewolucyjnej technologii służącej do diagnostyki raka piersi, zakończył kolejny etap realizowanych wspólnie z Politechniką Warszawską (PW) prac nad opracowaniem algorytmów sztucznej inteligencji, służących do komputerowej analizy obrazów otrzymanych z urządzenia BRASTER Tester. Otrzymane wyniki potwierdzają potencjał systemu i są zgodne z oczekiwaniami spółki.
 • Kurs akcji Brastera w debiucie na GPW spadł o 8 proc.

  Kurs akcji Brastera w debiucie na GPW spadł o 8 proc.

  Kurs akcji Brastera, spółki notowanej dotąd na NewConnect, na otwarciu w dniu debiutu na GPW spadł o 8 proc. do 14,70 zł. Braster to 474. firma notowana na głównym rynku GPW. Jej przejście z NewConnect jest 4. tego rodzaju operacją w 2015 r. Był to też 10. debiut na głównym rynku w tym roku.
 • BRASTER S.A. pozyskał 39 mln zł z publicznej oferty akcji

  BRASTER S.A. sprzedał wszystkie 2,6 mln oferowanych akcji, pozyskując od inwestorów 39 mln zł brutto (wliczając koszty emisji). Cena emisyjna w pierwotnej ofercie publicznej akcji została ustalona na poziomie 15 zł. Pozyskanie środków pozwoli w pełni zrealizować strategię, której celem jest wprowadzenie urządzenia BRASTER Tester do bezpośredniej sprzedaży do kobiet w drugiej połowie 2016 r.
 • Braster chce pozyskać z emisji 2,6 mln akcji 38,4 mln zł netto

  Braster chce pozyskać z publicznej emisji 2,6 mln akcji kwotę 38,4 mln zł netto, które chce przeznaczyć na rozwój urządzenia Braster Tester oraz realizację strategii do momentu rozpoczęcia jego produkcji. Braster planuje przeniesienie notowań z NewConnect na główny rynek GPW.