bransoletka

Artykuły - Bransoletka (9)

 • Bransoletka MICA trafia do sprzedaży

  Bransoletka MICA trafia do sprzedaży

  Opening Ceremony i Intel przedstawiły pełną listę funkcji urządzenia MICA (My Intelligent Communication Accessory) - inteligentnego, stylowego, luksusowego dodatku, który prezentuje zupełnie nową jakość urządzeń "wearable". MICA jest inteligentną bransoletką, umożliwiającą nowoczesnym kobietom dostęp do wiadomości tekstowych, powiadomień Yelp i Gmail, wydarzeń z Facebooka oraz Kalendarza Google za pośrednictwem dyskretnych powiadomień dostarczanych bezpośrednio na nadgarstek.
 • Bransoletki BOND - lepsze niż zaczepki na Facebooku

  Bransoletki BOND - lepsze niż zaczepki na Facebooku

  "Zaczepki" na Facebooku mogą przypomnieć znajomym, że o nich myślimy, ale zestaw BOND może zrobić to w jeszcze bardziej wyszukany sposób. To nakładane na rękę lub szyję bransoletki, zdolne są do połaskotania właściciela, gdy damy do tego sygnał.
 • Bransoletki projektowane przez gwiazdę

  Bransoletki projektowane przez gwiazdę

  - Podróże mają jeszcze jeden aspekt - czerpię z nich wiele inspiracji i przywożę oryginalne elementy, z których później robię bransoletki - mówi Anna Wendzikowska, aktorka i projektantka.
 • Bransoleta uchroni przed atakiem serca

  Bransoleta uchroni przed atakiem serca

  Na hiszpańskim uniwersytecie Jaume I w Castellon de La Plana opracowano pierwszą na świecie bransoletę, sygnalizującą możliwość wystąpienia nagłej śmierci u wyczynowych sportowców. Urządzenie "odczytuje" z nadgarstka wszystkie sygnały dotyczące anomalii kardiologicznych użytkownika biorącego udział w zawodach.
 • Osobisty trener i dietetyk w bransoletce

  Osobisty trener i dietetyk w bransoletce

  Już wkrótce do sklepów trafi nowy produkt firmy Jawbone. To interaktywna bransoletka, która zachowuje się jak osobisty trener. Śledzi nawyki żywieniowe, styl życia oraz długość snu osoby, która ją nosi.
 • Klejnoty przypominają o romansie, którego ceną był tron

  Klejnoty przypominają o romansie, którego ceną był tron

  Kiedy brytyjski książę William w zeszłym tygodniu ogłosił, że zamierza poślubić swoją długoletnią przyjaciółkę, dziewczynę "z ludu", opinia publiczna wydała pomruk satysfakcji i zadowolenia. A kiedy jego ojciec, książę Karol, pięć lat temu ożenił się z rozwódką, świat nawet nie wzruszył ramionami.
 • Gdyby Polański uciekł...

  Gdyby Polański uciekł...

  Elektroniczna bransoletka, jaką Roman Polański powinien nosić po zwolnieniu za kaucją, nie pomoże w jego zlokalizowaniu, gdyby reżyser uciekł z aresztu domowego - oceniają w czwartek eksperci cytowani przez agencję AFP.
 • Jak Polański mógłby uciec?

  Elektroniczna bransoletka, jaką Roman Polański powinien nosić po zwolnieniu za kaucją, nie pomoże w jego zlokalizowaniu, gdyby reżyser uciekł z aresztu domowego - oceniają eksperci cytowani przez agencję AFP.
 • Elektroniczna bransoletka zamiast straży

  Osoby skazane na karę pozbawienia wolności nie dłuższą niż rok mogą odbywać jej część we własnym mieszkaniu. Dzięki zastosowaniu elektronicznego dozoru w zakładach karnych będzie więcej miejsc dla groźnych przestępców. Nowy sposób odbywania kary powinien ograniczyć demoralizację sprawców drobnych przestępstw.

Filmy - Bransoletka (6)

 • Jak zrobić bransoletkę z filcu i koralików? Poradnik krok po kroku

  Filc i koraliki - to dwie rzeczy, bez których dział "Do It Yourself" nie może się obejść! Można z nich wyczarować mnóstwo przepięknych ozdób, dekoracji, a także biżuterię! Nasz poradnik pokaże wam, jak zrobić bransoletkę z kawałków filcu i koralików - to naprawdę prosty sposób na zrobienie własnych dodatków!
 • Jak zrobić bransoletkę z agrafek

  Ręcznie robiona biżuteria to już prawdziwy hit. Niemal każda z nas ma coś zrobionego samodzielnie - w ten sposób można się bez problemu wyróżnić i stworzyć wyjątkowy dodatek, który świetnie podkreśli nasz styl. Możliwości są nieograniczone - właściwie można wykorzystać niemal wszystko do stworzenia niesamowitych bransoletek. Dziś mamy dla was sposób na bransoletkę wykonaną z agrafek - zdziwicie się, jakie to proste!
 • Jak zrobić bransoletkę z guzików

  Bransoletka z guzików to jeden z najprostszych sposobów na samodzielne przygotowanie niesamowitej biżuterii, której nie dostaniecie w żadnym sklepie. Stare guziki, które często mamy gdzieś w domu, można przywrócić do życia i stworzyć z nich niesamowity dodatek! Zobaczcie, jak w kilka chwil można zrobić przyjemną dla oka bransoletkę z guzików!
 • Jak zrobić bransoletkę?

  Bransoletki to jeden z najchętniej noszonych elementów biżuterii - nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Bransoletka może być idealnym dodatkiem do naszych ubrań, podobnie jak broszka - podkreśla wagę sytuacji i wiele mówi o właścicielu. Jak zrobić bransoletkę w domowym zaciszu? Spersonalizowana, własnoręcznie zrobiona bransoletka nie tylko będzie cieszyła, ale również świetnie wyglądała. Możliwości są właściwie nieograniczone - wystarczy odrobina cierpliwości i dobrych chęci. Zobaczcie nasz mały poradnik, jak zrobić stylową bransoletkę!