bramownice

Artykuły - Bramownice (9)

 • Będą kontrolować działanie bramownic

  Będą kontrolować działanie bramownic

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad sprawdzi sygnały transportowców o źle działających bramownicach systemu viaTOLL.
 • RMF24: Drogowa dyrekcja zajmie się bramownicami

  RMF24: Drogowa dyrekcja zajmie się bramownicami

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad sprawdzi sygnały transportowców o źle działających bramownicach systemu viaTOLL. Operator systemu - firma Kapsch - zwracała pieniądze, bo naliczyła opłaty nawet z rocznym opóźnieniem.
 • Pęka ponad 100 bramownic z nielegalnej stali!

  Ponad 100 bramownic wybudowano w Polsce z przemyconej stali, ustaliła Najwyższa Izba Kontroli.
 • Niszczą nie tylko bramownice, ale również fotoradary

  Już blisko 50 fotoradarów zniszczyli francuscy rolnicy protestujący przeciwko "ekologicznemu podatkowi" od ciężarówek przewożących płody rolne. Najwięcej urządzeń tego typu podpalonych zostało w Bretanii, gdzie fala protestów jest największa.
 • Zapowiadają dalsze niszczenie bramownic na drogach

  Zapowiadają dalsze niszczenie bramownic na drogach

  Rozgniewani bretońscy rolnicy zapowiadają zaostrzenie akcji niszczenia bramownic na drogach i autostradach.
 • Rząd nie rezygnuje z wprowadzenia podatku od ciężarówek

  Socjalistyczny rząd Francji potwierdził zamiar wprowadzenia podatku ekologicznego od ciężarówek, zaznaczając, że nie ugnie się przed demonstracjami protestacyjnymi w tej sprawie, do jakich doszło w Bretanii.
 • Masowo podpalają bramownice na autostradach!

  Rośnie spektakularna fala protestów zdesperowanych francuskich rolników. Masowo podpalają oni i niszczą bramownice na drogach i autostradach. Protestują przeciwko projektowi "ekologicznego podatku", który rząd chce nałożyć na ciężarówki transportujące m.in. płody rolne.
 • Montują bramownice - będą utrudnienia na A4

  W nocy z czwartku na piątek i z piątku na sobotę kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na miejskim odcinku autostrady A4 w Katowicach.
 • Montują bramownice, mogą być korki

  W czwartek od godz. 11 do 14 kierowcy mogą się spodziewać utrudnień na drodze krajowej 81 w Mikołowie i Skoczowie - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.