bramkarz

Artykuły - Bramkarz (878)

Filmy - Bramkarz (6)

 • Bramkarz. Bohater na chwilę

  Do piłkarskich "cudów" doszło w lokalnym meczu ligowym Wspólnoty Walencji pomiędzy dryżynami Vinaros a Peniscolą. Bramkarz gości w 95. minucie dał prowadzenie swojemu zespołowi. Ten sam golkiper chwilę później nie uniknął kompromitującego błędu i po wznowieniu gry dał się przelobować. Mecz zakończył się podziałem punktów.
 • Co za refleks! Ashley Baker wykazał się fantastyczną obroną. Wideo

  Podczas treningu drużyny New Port County, grającej w League Two, kamera zarejestrowała niesamowity popis bramkarski. Ashley Baker obronił trzy strzały z rzędu.
 • W bramkarza trafił piorun. Zawodnik padł na murawę i nie oddychał. Wideo

  16-letni bramkarz Iwan Zborowski został trafiony przez piorun w momencie, kiedy uderzał piłkę. Zawodnik był reanimowany po tym, jak padł na murawę. Do tragedii doszło podczas treningu rosyjskiego klubu Znamia Truda Oriechowo-Zujewo. Bramkarz został przewieziony do szpitala, a jego stan był ciężki. Z najnowszych doniesień wynika, że najgorsze ma już za sobą, ale nadal jest w śpiączce.
 • Co za błąd bramkarza w lidze australijskiej! Jak mógł tego nie obronić? Wideo

  Podczas meczu australijskiej ligi pomiędzy Melbourne City a Melbourne Victory (2-1) doszło do kuriozalnego błędu bramkarza gospodarzy Toma Glovera. Golkiper nie zdołał obronić łatwego strzału, odbijając go prosto do siatki.