bramkarz

Artykuły - Bramkarz (877)

Filmy - Bramkarz (7)

 • W bramkarza trafił piorun. Zawodnik padł na murawę i nie oddychał. Wideo

  16-letni bramkarz Iwan Zborowski został trafiony przez piorun w momencie, kiedy uderzał piłkę. Zawodnik był reanimowany po tym, jak padł na murawę. Do tragedii doszło podczas treningu rosyjskiego klubu Znamia Truda Oriechowo-Zujewo. Bramkarz został przewieziony do szpitala, a jego stan był ciężki. Z najnowszych doniesień wynika, że najgorsze ma już za sobą, ale nadal jest w śpiączce.
 • Co za błąd bramkarza w lidze australijskiej! Jak mógł tego nie obronić? Wideo

  Podczas meczu australijskiej ligi pomiędzy Melbourne City a Melbourne Victory (2-1) doszło do kuriozalnego błędu bramkarza gospodarzy Toma Glovera. Golkiper nie zdołał obronić łatwego strzału, odbijając go prosto do siatki.
 • Niesamowita obrona egipskiego bramkarza! Ogromne poświęcenie. Wideo

  Do niesamowitej obrony doszło podczas meczu ligi egipskiej pomiędzy drużyną Pyramids FC a ENPPI (4-0). Grający w ekipie gości bramkarz Mahmoud Gad nie uchronił swojej drużyny przed porażką, ale zasłynął niecodzienną interwencją, która z pewnością zostanie zapamiętana na długo przez kibiców.
 • Skandaliczne zachowanie bramkarza Rangers. Wideo

  W meczu Rangers - Hibernian (1-0) skandalicznym zachowaniem wykazał się bramkarz gospodarzy Allan McGregor. Przy wykopywaniu piłki próbował z całej siły kopnąć rywala w plecy. Sędzia bez zastanowienia pokazał golkiperowi czerwoną kartkę. Ponieważ drużyna z Glasgow wykorzystała wszystkie zmiany, między słupkami stanął zawodnik z pola - Ross Mccrorie.