brak reakcji

Artykuły - Brak reakcji (-4)

 • W Polsce wciąż istnieje ciche przyzwolenie na bicie dzieci

  W Polsce wciąż istnieje ciche przyzwolenie na bicie dzieci

  Dlaczego społeczeństwo polskie nie reaguje na przemoc wobec dzieci? Jakie kary są przewidziane dla osób jej się dopuszczających? Koniecznie zobacz wideo!
 • Brak reakcji na lepsze dane

  Dzisiejsza sesja w Warszawie wypadła gorzej od zachodnioeuropejskich rynków. Giełdy w Paryżu, Frankurcie i Londynie poszły znacząco w górę, podczas gdy WIG20 zakończył notowania właściwie bez zmiany. Zignorowane zostały nie tylko dobre nastroje w Europie, ale także lepsze od oczekiwań dane dotyczące produkcji przemysłowej w styczniu w Polsce.
 • Finał ataku nożowniczki

  Finał ataku nożowniczki

  Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna dla Nauczycieli przy ministrze edukacji narodowej uniewinniła nauczycielkę, którą wcześniej ukarano naganą za brak reakcji na atak nastoletniej nożowniczki na koleżankę, do którego doszło w krakowskim Gimnazjum nr 6 - informuje "Dziennik Polski".
 • Środowisko kolejarskie broni maszynisty

  Środowisko kolejarskie broni maszynisty

  Szef Konfederacji Kolejowych Związków Zawodowych Leszek Miętek krytykuje rząd za brak reakcji na sygnały o złym stanie bezpieczeństwa ruchu kolejowego w Polsce. Na konferencji prasowej Miętek oskarżył rządzących o to, że wykorzystują katastrofę pociągu w Babach w kampanii wyborczej.