brafitting

Filmy - Brafitting (6)

 • Zły biustonosz szkodzi, i to bardzo!

  O wygląd biustu należy dbać nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Dobrze dobrany biustonosz jest podstawą, która zapewni zdrowie piersiom. Niewłaściwy deformuje biust, powoduje zmiany skórne, a niekiedy może być jedną z przyczyn... raka piersi! - Miseczka musi być odpowiednio dobrana, tak, by otaczała całą kulę piersi. Fiszbina nie może kłuć nas w bok piersi. Jeśli nosimy biustonosz z taką źle dobraną fiszbiną przez 8-10 godzin dziennie, to może to nawet przyczynić się do powstania zmian nowotworowych - ostrzega brafitterka Magdalena Kordek. O dobraniu odpowiedniego biustonosza szczególnie powinny pamiętać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.
 • Rozwiążą problem każdych piersi!

  Każda kobieta wie, że zakup odpowiedniego biustonosza nie jest prostą sprawą. Dlatego aplikacja, która rozwiązuje ten problem za pomocą jednego kliknięcia, może naprawdę zrewolucjonizować rynek! Dzięki aplikacji można zmierzyć obwód klatki piersiowej pod biustem i rozmiar miseczki. Wystarczy zrobić zdjęcie i przesłać je do internetowego sklepu, by cieszyć się perfekcyjnie dobraną bielizną!
 • Rodzaje biustonoszy: wybierz swój model!

  Jeden biustonosz na ciele i drugi na zmianę w szafie - to zdecydowanie za mało! Prezentujemy różne modele staników, które pozwolą nam czuć się swobodnie, wygodnie i kobieco, w zależności od naszych warunków fizycznych i stroju, jaki akurat mamy na sobie.
 • Klinika Stanika: biust pod specjalnym nadzorem

  Tym razem Klinika Stanika pełniła ostry dyżur w Krakowie! Głównym celem specjalnych warsztatów pod szyldem Kliniki było przekonanie uczestniczących w nich pań, że każdy "stanikowy" problem jest do rozwiązania - i że nie ma biustów niedoskonałych...