bracia Coen

Artykuły - Bracia Coen (27)

 • Nowy film braci Coen na Nowojorskim Festiwalu Filmowym

  Nowy film braci Coen na Nowojorskim Festiwalu Filmowym

  W programie 56. Nowojorskiego Festiwalu Filmowego znalazło się 30 filmów fabularnych z 22 krajów, m.in. "The Ballad of Buster Scruggs" w reż. Joela i Ethana Coenów oraz "If Beale Street Could Talk" Barry'ego Jenkinsa - poinformowała we wtorek, 7 sierpnia, agencja Associated Press.
 • Jak stworzyć gwiazdę, czyli aktorki braci Coen

  Jak stworzyć gwiazdę, czyli aktorki braci Coen

  Na przestrzeni 22 lat swej kariery twórczej bracie Joel i Ethan Coen mieli okazję współpracować z najzdolniejszymi aktorkami w Hollywood. Przy okazji pomogli także odkryć kilka talentów. Oto lista kobiecych gwiazd, które wystąpiły w filmach reżysersko-scenopisarskiego duetu.
 • Śpiewający Channing Tatum ("Ave, Cezar!")

  Śpiewający Channing Tatum ("Ave, Cezar!")

  Channing Tatum zaprezentował swoje zdolności wokalne w nowym filmie braci Coen "Ave, Cezar!".
 • "Co jest grane, Davis?": Premierowy zwiastun!

  "Co jest grane, Davis?": Premierowy zwiastun!

  Znani z niezwykłego poczucia humoru bracia Coen po trzech latach przerwy wracają z filmem "Co jest grane, Davis?". Tytuł otrzymał już Grand Prix na 66. festiwalu w Cannes i dwie nominacje do Oscarów, zbiera też świetne recenzje krytyków na całym świecie. Tylko w portalu INTERIA.PL możecie obejrzeć premierowy, polski zwiastun tej produkcji.
 • Bracia Coen pytają: "Co jest grane, Davis?"

  Bracia Coen pytają: "Co jest grane, Davis?"

  Najnowszy hit braci Coen - "Inside Llewyn Davis", który zdobył Grand Prix 66. Festiwalu w Cannes, i jest jednym z oscarowych faworytów, ma już polski tytuł - "Co jest grane, Davis?".
 • Serial na podstawie filmu braci Coen

  Serial na podstawie filmu braci Coen

  Trwają prace nad przeniesieniem na mały ekran głośnego filmu braci Coen z 1996 roku, "Fargo". Główną rolę w serialu, który wyprodukuje wytwórnia FX, zagra Billy Bob Thornton ("Zły Mikołaj", "Czekając na wyrok", "Zimne dranie").
 • '"Fargo" braci Coen jako serial

  '"Fargo" braci Coen jako serial

  Czarna komedia "Fargo" reżyserskiego duetu Joela i Ethana Coenów będzie miała swoją kontynuację w formie serialu telewizyjnego.
 • Bracia Coen: Bałagan w Neapolu

  Bracia Coen: Bałagan w Neapolu

  Falą protestów i oficjalnymi przeprosinami zakończyła się publikacja wywiadu z amerykańskimi filmowcami, Joelem i Ethanem Coenami we włoskiej edycji pisma "Vogue". Pojawiła się tam sugestia, że w Neapolu wszędzie można spotkać ulicznych złodziei.
 • Carey Mulligan u braci Coen

  Carey Mulligan u braci Coen

  Carey Mulligan ("Drive") wystąpi u boku Oscara Isaaca w najnowszym filmie braci Coen "Inside Llewyn Davis".
 • Bracia Coen o artystach folkowych

  Bracia Coen o artystach folkowych

  Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Joela i Ethana Coenów. Ekscentryczni bracia potwierdzili krystalizację planów dotyczących ich kolejnego projektu.

Filmy - Bracia Coen (1)