Brać

Artykuły - Brać (-3)

 • Prąd od operatora. Brać czy nie?

  Energia od operatora telekomunikacyjnego? Teraz razem z internetem i telefonem możesz zamówić również prąd. Sprawdź, czy takie rozwiązanie może być dla ciebie opłacalne. Czy wspólna faktura za energię oraz abonament za komórkę to dobra kombinacja? Co oferują operatorzy?
 • Nie musisz brać kredytu, żeby spłacać cudze długi

  Nie musisz brać kredytu, żeby spłacać cudze długi

  Jak wynika z najnowszych danych BIK, obecnie aż 0,5 mln Polaków poręcza kredyty. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, co w praktyce oznacza gwarantowanie spłaty zadłużenia posiadanego przez znajomych czy rodzinę. Natomiast ta wiedza może się okazać niezwykle przydatna, ponieważ aż 10 proc. zobowiązań nie jest spłacanych w terminie . Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego wyjaśniają, jakie środki ostrożności należy zachować, decydując się ręczyć za uregulowanie należności osób trzecich.
 • Kalata bierze "na klatę"

  Kalata bierze "na klatę"

  - Decydując się na start w konkursie na prezesa ZUS wychodziłam z założenia, że w ciągu kilku miesięcy dam się poznać jako osoba kompetentna i sprawnie zarządzająca Zakładem. I chciałam wierzyć, że niezależnie jaka opcja zacznie rządzić, będę mogła utrzymać się na tym stanowisku - mówi Katarzyna Kalata.
 • Drogi kredyt bez odsetek

  Drogi kredyt bez odsetek

  Promowany przez banki kredyt bez odsetek jest droższy niż ten z odsetkami wynoszącymi 10 proc. To, co oszczędzamy na odsetkach, zwracamy bankowi, płacąc wyższą prowizję. Pamiętajmy, że szukając kredytu, trzeba brać pod uwagę wszystkie koszty: oprocentowanie, prowizję i ubezpieczenia, a nie tylko jeden z nich.
 • Polska bierze na cel indyjski rynek

  Polska bierze na cel indyjski rynek

  Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński rozpoczyna dziś wizytę w Indiach. Indie są drugim, po Singapurze, miejscem lokalizacji polskich inwestycji bezpośrednich w Azji.
 • Urlop? Bierz, ile tylko chcesz!

  Urlop? Bierz, ile tylko chcesz!

  - Jeśli pracowników fascynuje praca, którą wykonują i traktuje się ich jak istoty ludzkie, zrobią to, co mają do zrobienia. Dlatego pozwalamy im brać wolne kiedy tylko chcą i tyle, ile potrzebują. Nie zamierzamy ich sprawdzać - twierdzi przedsiębiorca Richard Branson, prezes wielu firm spod znaku Virgin.
 • Rynki biorą pod uwagę tylko jeden scenariusz w Szkocji

  Rynki biorą pod uwagę tylko jeden scenariusz w Szkocji

  Gościem Radia PIN był dzisiaj Piotr Kuczyński, główny analityk Domu Inwestycyjnego Xelion. Nie mogło zabraknąć tematu referendum w Szkocji.