Bożenka z Klanu

Artykuły - Bożenka z Klanu (5)

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska chce się rozebrać

  "Klan": Agnieszka Kaczorowska chce się rozebrać

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która w ciągu ostatnich lat na oczach całej Polski przeistoczyła się ze słodkiej dziewczynki w świadomą swych wdzięków kobietę, chce - jak donosi jeden z tabloidów - rozebrać się przed kamerą!
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska wraca do tańca

  "Klan": Agnieszka Kaczorowska wraca do tańca

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", przygotowuje się do wielkiego powrotu na... parkiet. Kontuzja, jakiej uległa w ubiegłym roku, spowodowała, że młodziutka aktorka, która jest też jedną z najlepszych w Polsce tancerek, musiała na pewien czas zrezygnować ze swojej pasji - tańca towarzyskiego. Teraz ostro trenuje, by odzyskać formę!
 • Rozbierana sesja to kiepski początek

  Rozbierana sesja to kiepski początek

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", nie chce iść śladem wielu młodych aktorek, które - aby zwrócić na siebie uwagę - pozują nago do zdjęć publikowanych później w magazynach dla panów. - To kiepski początek kariery - twierdzi Agnieszka.
 • Bożenka z "Klanu" wyprowadza się z domu!

  Bożenka z "Klanu" wyprowadza się z domu!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", postanowiła opuścić rodzinne gniazdo i rozpocząć samodzielne życie. Właśnie zaczęła rozglądać się za mieszkaniem, do którego mogłaby się przeprowadzić, by - jak mówi - zacząć żyć na własny rachunek.
 • Marzenia bohaterki "Klanu"

  Marzenia bohaterki "Klanu"

  "Marzę, by zagrać w filmie o tańcu, w roli głównej" - mówi Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa Bożenka z "Klanu". Być może pasją młodej aktorki zainteresują się twórcy programu "Taniec z gwiazdami"...

Filmy - Bożenka z Klanu (5)

 • Tak zmieniała się Bożenka z „Klanu”. Metamorfoza Agnieszki Kaczorowskiej

  Agnieszka Kaczorowska to aktorka znana z serialu „Klan”, w którym od lat gra rolę Bożenki. Widzowie obserwowali, jak z małej, nieśmiałej dziewczynki przeistaczała się w piękną i zmysłową kobietę. Agnieszka nie ukrywa, że pasję do aktorstwa dzieli z miłością do tańca. Zobaczcie, jak w ciągu lat dorastała i zmieniała się gwiazda popularnej telenoweli.
 • Wieszczek i Kaczorowska: Rumba w finale "TzG"

  Przed nami wielki finał 3 edycji ”Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W walce o Kryształową Kulę pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską. W finale każda z par zatańczy po 3 tańce: wybór jurorów, wybór własny z tańców, które para wykonała już w programie oraz popisowy show dance. Zobaczcie, jak Krzysztof i Agnieszka prezentują się na pierwszej z prób w studiu programu. Para zatańczy w finale zmysłową rumbę.
 • Co czeka Bożenkę z „Klanu”?

  Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że dużo się teraz dzieje w jej życiu: wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami", prowadzi internetowy kurs tańca, uczestniczy w warsztatach aktorskich, nie może więc narzekać na brak pracy. Po wakacjach nadal będzie można ją oglądać w serialu „Klan”. Aktorka nie kryje satysfakcji z tego, że scenarzyści znacznie rozbudowali rolę Bożenki. – Bożenka zaczyna uczyć tańca seniorów. Jej małżeństwo kwitnie, ale pojawią się nowe problemy. Przed wakacjami pojawiła się matka biologiczna, teraz pojawi się dużo wątków z nią związanych. Myślę, że będzie ciekawie, bo dużo będzie się działo wokół mojej bohaterki – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska, aktorka i tancerka.
 • Agnieszka Kaczorowska będzie się uczyć aktorstwa w Nowym Jorku

  Agnieszka Kaczorowska będzie się uczyć aktorstwa w Nowym Jorku. Tancerka z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. Rok temu nie udało jej się zdać egzaminu do szkoły teatralnej, ale, jak zapewnia, w tej kwestii nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jej miłość do aktorstwa zaczęła się na planie serialu „Klan”, w którym już od 15 lat wciela się w postać Bożenki Lubicz.