Film - Boże Narodzenie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Boże Narodzenie (Film (2005)[Joyeux Noël] Reż.Christian Carion) ,

Artykuły - Boże Narodzenie (29)

 • Stenka: Czas tylko dla nas

  Stenka: Czas tylko dla nas

  Danuta Stenka zawsze z niecierpliwością czeka na Boże Narodzenie. - To będzie taki czas tylko dla nas, dla rodziny - mówi znana aktorka.
 • Herbuś czeka na Boże Narodzenie

  Herbuś czeka na Boże Narodzenie

  Edyta Herbuś, tancerka znana z programu "Taniec z gwiazdami", z utęsknieniem czeka na Boże Narodzenie. Święta kojarzą się jej przede wszystkim ze spokojem i pysznościami, które od lat przygotowuje razem z mamą.
 • Katarzyna Dowbor: Święta trzeba przeżyć

  Katarzyna Dowbor: Święta trzeba przeżyć

  Jest silną i przebojową kobietą, ale ma jedną słabość. To święta Bożego Narodzenia. Czeka na nie cały rok. Uwielbia te dni pokoju i radości
 • Gwiazdy ślą życzenia!

  Gwiazdy ślą życzenia!

  Aktorki i aktorzy, telewizyjni dziennikarze oraz prezenterzy specjalnie dla "Tele Tygodnia" malowali świąteczne bombki. Autorskie choinkowe ozdoby przekazano fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Czego życzą gwiazdy ekranu swoim widzom?
 • Filmowe prezenty pod choinkę

  Filmowe prezenty pod choinkę

  Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, a niektórzy z was być może nie mają jeszcze prezentu dla najbliższych. Spokojnie, nie wpadajcie w panikę, pomożemy wam znaleźć coś, co wywoła uśmiech na ich twarzach. Jaki to prezent? Oczywiście dobry film!
 • "Kevin..." świątecznym hitem

  "Kevin..." świątecznym hitem

  Wyemitowany dzięki interwencji telewidzów "Kevin sam w domu" po raz kolejny został świątecznym hitem. Film z Macaulayem Culkinem obejrzało prawie 3,7 milionów ludzi - wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP.
 • Słaby weekend w kinach USA

  Słaby weekend w kinach USA

  Wyniki świątecznego box-office'u w USA udowadniają, że aby w Boże Narodzenie przyciągnąć widownię do kin, nie wystarczy pomysł na kolejny sequel zgranego przed laty hitu.
 • Spędza święta z... aniołkiem

  Spędza święta z... aniołkiem

  Po raz pierwszy Anna Korcz będzie obchodzić święta z synkiem Jasiem. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" opowiada o rodzinnym kolędowaniu i niecierpliwym oczekiwaniu na... kompot z suszu.
 • Anna Popek: Telewizyjne święta

  Anna Popek: Telewizyjne święta

  Anna Popek - gwiazda telewizyjnej Dwójki, opowiada, jak spędza świąteczny czas.
 • Prawdziwa twarz Jezusa?

  Prawdziwa twarz Jezusa?

  W Boże Narodzenie kanał History przygotował premierę filmu "Prawdziwa twarz Jezusa?". W dwugodzinnym programie specjalnym zespół ekspertów zajmujących się obróbką obrazu, próbuje ożywić wizerunek uwieczniony na Całunie turyńskim.