InteriaTV - Boże Narodzenie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Boże Narodzenie (Film (2005)[Joyeux Noël] Reż.Christian Carion) ,

Filmy - Boże Narodzenie (92)

 • Tak pachnie Boże Narodzenie Andrzeja Polana. Jakie potrawy zaproponował?

  Jak zapachem wyczarować magię Bożego Narodzenia? W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował m.in. śledzie z jabłkami i wędzonymi śliwkami oraz grzybowy barszcz z rurkami z ciasta francuskiego z farszem ziemniaczanym. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Gotowy na święta chomik rozkoszuje się swoim smakołykiem

  Mały chomik jest już gotowy na Boże Narodzenie. Zwierzak leniuchuje w świątecznej skarpecie i czapce Mikołaja, rozkoszując się swoim ulubionym smakołykiem. (STORYFUL/x-news)
 • Rekord na rynku przesyłek. Pocztowcy i kurierzy mają przed świętami ręce pełne roboty

  Rok 2018 jest kolejnym rekordowym pod względem wolumenu przesyłek. Przed samymi świętami Bożego Narodzenia ich wolumen wzrasta o ponad 40 proc. w stosunku do pozostałych okresów roku, dlatego nie odkładajmy zamawiania prezentów, ani nadawania paczek i listów na ostatnią chwilę – przekonuje Marcin Cichy szef Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
 • Ornamenty na bombce - jak je zrobić?

  Bombki i inne dekoracje, które wieszamy na swoich choinkach, nie muszą być nudne swoją fabrycznością, sztucznością. Można zrobić je samemu! Przy odrobinie chęci możecie zrobić przepiękną bombkę w ornamenty, które doskonale sprawdzą się w każdej stylistyce naszej choinki. Zobaczcie, jak prosto ją zrobić!
 • Prawdziwa historia choinek

  Zwyczaj ubierania choinki na Boże Narodzenie jest popularny dopiero od około 300 lat i nie zawsze drzewko symbolizuje atmosferę i ciepło rodzinnych świąt. Może być też ostentacją bogactwa, jak rekordowo droga choinka, warta 11 milionów dolarów, obwieszona klejnotami i złotem w Abu Dhabi w 2010 roku. Na placu św. Piotra w Watykanie nie było choinek aż do… 1982 roku! Zmienił to dopiero papież Jan Paweł II. Tegoroczna choinka będzie właśnie z Polski. To świerk, pochodzący z mazurskiego lasu.
 • Bez tych filmów nie lubimy świętować

  Polacy nie wyobrażają sobie Bożego Narodzenia bez choinki, pysznego jedzenia… oraz kilku kultowych już filmów. Oto nasze subiektywne TOP3!
 • Przed świętami Bożego Narodzenia ceny żywności będą jeszcze wyższe

  W ciągu ostatniego roku ceny żywności wzrosły o blisko 6 proc. To największa podwyżka od 6 lat – podaje Główny Urząd Statystyczny. Na sklepowych półkach najbardziej podrożały warzywa, masło i jajka. Przed świętami Bożego Narodzenia ceny żywności nadal będą rosnąć, a najdotkliwiej odczują to emeryci, renciści i najmniej zarabiający. Inflacja to też sygnał dla Rady Polityki Pieniężnej do podwyżek stóp procentowych, co oznacza złe wieści również dla kredytobiorców.
 • Zwiększone zapotrzebowanie na pracowników w okresie przedświątecznym. Zatrudnienie znajdą nie tylko mikołaje i śnieżynki

  Koniec roku to dla wielu z nas czas zwiększonych wydatków. Święta Bożego Narodzenia i sylwester mogą uszczuplić nasz portfel naprawdę mocno. Dlatego część osób szuka przed świętami dodatkowego źródła zarobku.
 • Ozdoba choinkowa z recyklingu

  Najpiękniejsze ozdoby choinkowe to te zrobione samodzielnie w domu! Podkreślają nie tylko nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, ale i wprowadzają domową, ciepłą atmosferę! Samodzielne przygotowywanie ozdób to doskonały sposób, by wykorzystać niektóre opakowania i przedmioty, których już nie potrzebujemy - w ten sposób nie tylko nadajemy im nowe życie, ale i chronimy środowisko! Zobaczcie nasz poradnik, jak zrobić drobną ozdobę choinkową z recyklingu.
 • Bożonarodzeniowe dekoracje z patyczków po lodach

  Boże Narodzenie to wyjątkowa okazja, by przystroić nasze wnętrza niewielkimi, ale pięknymi i ręcznie wykonanymi dekoracjami, związanymi z zimą i świętami właśnie! Oczywiście w większości domów to choinka zajmuje najważniejsze miejsce, ale nie można zapominać o innych miejscach, by delikatnie podkreślić nadchodzący nastrój! Z naszego poradnika dowiecie, się, jak zrobić bożonarodzeniowe dekoracje ze zwykłych, drewnianych patyczków po lodach - to naprawdę proste!