Sport - Boże Narodzenie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Boże Narodzenie (Film (2005)[Joyeux Noël] Reż.Christian Carion) ,

Artykuły - Boże Narodzenie (5)

 • Wigilijny freestyle hokeistów

  Wigilijny freestyle hokeistów

  Sprawdziliśmy jak wygląda Wigilia Bożego Narodzenie u trzech hokeistów z różnych stron Polski: górala, Ślązaka i Pomorzanina. Jeden z nich przeżył koszmarne święta na "zesłaniu" do Rosji.
 • Smuda: Rozdaliśmy prezenty

  Smuda: Rozdaliśmy prezenty

  - Bramki, które zdobyli gospodarze, były prezentami na Boże Narodzenie - przyznał trener piłkarzy Lecha Poznań Franciszek Smuda po przegranym 1:2 spotkaniu Pucharu UEFA z CSKA w Moskwie.
 • Czar Lakers w Boże Narodzenie

  Gwiazdy Hollywood mogły być usatysfakcjonowane. Los Angeles Lakers wygrali bowiem w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia z Phoenix Suns 122:115 w meczu NBA.
 • O świętach z mistrzynią Europy

  O świętach z mistrzynią Europy

  - Święta Bożego Narodzenia mają coś tak wyjątkowego w sobie, że trudno to opisać. Większość ludzi w tym momencie przestaje myśleć o sobie i próbuje zrobić coś miłego dla innych - powiedziała w wywiadzie dla INTERIA.PL dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce, Aleksandra Przybysz, która na co dzień broni barw włoskiego klubu Rebecchi Rivergaro.
 • Koszykarze NBA nie chcą grać w Boże Narodzenie

  Taka jest wola telewizji... Dzisiaj, czyli w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, na parkiety NBA wybiegną cztery drużyny, których mecze uznano za najciekawsze dla kibiców. Na przeciwko siebie staną zespoły Indiany Pacers i Orlando Magic oraz San Antonio Spurs i Los Angeles Lakers.