Boże Narodzenia

Artykuły - Boże Narodzenia (26)

 • ​Życzenia świąteczne - gotowe, pomysłowe teksty!

  ​Życzenia świąteczne - gotowe, pomysłowe teksty!

  Polacy kochają składać życzenia bożonarodzeniowe, choć w tym szalonym, przedświątecznym okresie wielu z nas brakuje czasu i sił, by wymyślić niepowtarzalne i ujmujące teksty życzeń. Dlatego przychodzimy wam z pomocą. Oto niebanalne i pomysłowe propozycje! Z rymami i bez, na wesoło i całkiem na serio. Korzystajcie!
 • Wiemy, ile Polacy wydadzą na Boże Narodzenie

  Wiemy, ile Polacy wydadzą na Boże Narodzenie

  Jak wykazuje najnowsze badanie konsumentów, Polacy planują wydatki na zbliżonym poziomie, co w zeszłym roku.
 • Świąteczne zakupy: 5 pułapek, które czyhają na klientów w sklepach

  Świąteczne zakupy: 5 pułapek, które czyhają na klientów w sklepach

  Święta Bożego Narodzenia są dla większości Polaków sporym wyzwaniem i to nie kulinarnym czy duchowym, lecz zakupowym. Sklepy dwoją się i troją, by osiągnąć jak najwyższą sprzedaż, głównie dzięki marketingowym i psychologicznym trikom.
 • Rosjanie świętują Boże Narodzenie

  Rosjanie świętują Boże Narodzenie

  Prawosławni Rosjanie świętują dziś Boże Narodzenie. W cerkwiach odprawiono już pierwsze nabożeństwa z okazji przyjścia na świat Jezusa. Uczestniczyli w nich między innymi prezydent Rosji Władimir Putin i premier Dmitrij Miedwediew.
 • Tańsze karpie na Boże Narodzenie

  Tańsze karpie na Boże Narodzenie

  W tym roku karpie będą tańsze niż w ubiegłym, ich cena w hurcie wynosi ok. 9 zł za kg. W takiej cenie rybę sprzedają też w promocji niektóre sieci handlowe. Tegoroczne odłowy karpia wyniosą 17 tys. ton , to o ok. 1,5 tys. ton więcej niż w 2012 r.
 • Open Ringback przyspiesza na Boże Narodzenie

  Zarząd Wind Mobile S.A. ("Spółka", "Emitent") z siedzibą w Krakowie podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20.12.2012 Spółka zawarła umowy związane z realizacją świątecznej kampanii Open Ringback. Do współpracy spółka zaangażowała popularne stacje telewizyjne: ESKA TV, 4Fun TV, Polo TV i TV Disco, a istotne wsparcie kampanii w kanale SMS zapewni Bauer oraz 4Fun Media. Wraz z realizacją kampanii Wind Mobile rozpoczął współpracę z Sony Music - jedną z największych wytwórni muzycz
 • Boże Narodzenie bez śniegu

  Boże Narodzenie bez śniegu

  Aktorka uwielbia Boże Narodzenie. Święta to dla niej czas spotkań z rodziną, śpiewania kolęd i prowadzenia rozmów do białego rana. O tym, jak wyglądają przygotowania, Alley Mills opowiada w swoim domu w Los Angeles.
 • Herbuś czeka na Boże Narodzenie

  Herbuś czeka na Boże Narodzenie

  Edyta Herbuś, tancerka znana z programu "Taniec z gwiazdami", z utęsknieniem czeka na Boże Narodzenie. Święta kojarzą się jej przede wszystkim ze spokojem i pysznościami, które od lat przygotowuje razem z mamą.

Filmy - Boże Narodzenia (8)

 • Święta Bożego Narodzenia oczami dzieci

  Czy św. Mikołaj istnieje? Byli uczestnicy programów "Mali Giganci" i "MasterChef Junior" Julia Totoszko, Julia Cymbaluk, Staś Borek i Mateusz Oleksa opowiedzieli o swoich świątecznych tradycjach. – Kupujemy karpia w sklepie i zamiast go upichcić, to my go wypuszczamy na wolność – zdradziła Julia Totoszko. Jak wyglądają święta w ich domach? Czy odwiedził ich kiedyś niespodziewany gość? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Przepis na cynamonowy deser bożonarodzeniowy

  Święta Bożego Narodzenia nieodłącznie kojarzą się wszystkim z pięknym, piernikowym zapachem unoszącym się w powietrzu. Jeśli chcesz wprawić siebie i rodzinę w świąteczny nastrój przyrządź bożonarodzeniowy deser cynamonowy. Deser pysznie smakuje, a aromat cynamonu błyskawicznie wprowadzi całą rodzinę w bożonarodzeniowy klimat!
 • Jak zrobić bożonarodzeniowy pasztet z żurawiną?

  Pasztet może być również bożonarodzeniowy, szczególnie ten z żurawiną. Możesz go podawać solo, z jajkiem lub sosem albo na kanapce. Przyrządzenie bożonarodzeniowego pasztetu z żurawiną wymaga trochę pracy, ale nie jest bardzo trudne. Słodycz żurawiny idealnie pasuje do aromatycznego mięsa. Dowiedz się, jak upiec bożonarodzeniowy pasztet z żurawiną.
 • Zdobienie bombek kredkami woskowymi

  Choinki bożonarodzeniowe nie mogą obejść się bez bombek! Najpiękniejsze są te własnosręcznie zrobione - wystarczy odrobina chęci, by nasze choinki błyszczały przepięknym blaskiem, a na dodatek cieszyły oko delikatnymi, indywidualnie dobranymi wzorkami! Tym razem mamy dla was poradnik, jak zdobić szklane bombki kredkami woskowymi. Efekt jest przepiękny!