boty

Artykuły - Boty (9)

 • Rosyjskie boty prowadzą wojnę informacyjną w sieci

  Rosyjskie boty prowadzą wojnę informacyjną w sieci

  Rosja w wojnie informacyjnej korzysta z botów, programów podszywających się pod ludzi. Dwie trzecie kont w serwisie Twitter, które piszą w języku rosyjskim na temat obecności NATO w krajach bałtyckich i w Polsce, to roboty.
 • Program Dobrowolnych Odejść w BOT GiE

  Tylko 113 pracowników, spośród blisko 20 tysięcy zatrudnionych w Grupie Kapitałowej BOT Górnictwo i Energetyka, skorzysta z Programu Dobrowolnych Odejść (PDO) - poinformował rzecznik prasowy Grupy Błażej Torański.
 • Umowa z BOT Górnictwo i Energetyka S.A.

  Raport bieżący nr 8/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Doradztwa Gospodarczego DGA S.A. uprzejmie informuje, iż w dniu 26 marca 2007r. powziął informację o podpisaniu przez BOT Górnictwo i Energetyka S.A. z siedzibą w Łodzi w dniu 23 marca 2007 r. i tym samym zawarciu umowy realizacji usługi doradczej "Koncepcja optymalnego funkcjonowania działalności remontowej w Grupie BOT". Przedmiot zlecenia obejmuje wykonanie powyższego oprac
 • BOT zapowiada restrukturyzację

  BOT zapowiada restrukturyzację

  Jeszcze w tym roku grupa BOT zamierza przeprowadzić program dobrowolnych odejść. Liczy, że skorzysta z niego około 1000 pracowników. Przełom 2006 i 2007 r. to, według Zbigniewa Bickiego, prezesa grupy BOT Górnictwo i Energetyka, największego w kraju producenta energii elektrycznej, realny termin debiutu spółki na GPW.
 • BOT już działa

  BOT już działa

  W piątek oficjalnie rozpoczął działalność holding BOT Górnictwo i Energetyka. Zarząd liczy na przyłączenie do spółki zakładów energetycznych. Holding do 2016 r. zainwestuje w rozwój 23 mld zł.
 • BOT rozpycha się na rynku

  Gość Pulsu Zbigniew Bicki, prezes grupy BOT Górnictwo i Energetyka Grupa BOT liczy, że minister skarbu podaruje jej spółki dystrybucyjne. Inaczej będzie miała problemy z finansowaniem inwestycji w Bełchatowie.
 • BOT nie rozwiąże problemy kontraktów długoterminowych

  Utworzenie BOT nie będzie remedium na energetyczne kontrakty długoterminowe - wynika z analizy przygotowanej przez resort skarbu. Grupa będzie potrzebowała wsparcia finansowego niezależnie od tego, czy będzie realizowała inwestycję Bełchatów II, czy też nie.
 • Grupa BOT bez szans?

  Są coraz mniejsze szanse na utworzenie grupy energetycznej BOT (Bełchatów-Opole-Turów).
 • BOB II zamiast BOT?

  Jest wielce prawdopodobne, że trzecim segmentem tworzonej państwowej grupy energetycznej, składającej się z elektrowni Bełchatów i Opole będzie zamiast Elektrowni Turów nowa Elektrownia Bełchatów II. Spór o jej strukturę toczą resorty skarbu i gospodarki.