Botox

Artykuły - Botox (12)

 • Botoks – sposób na zatrzymanie czasu ?

  Botoks – sposób na zatrzymanie czasu ?

  Choć większość z nas pragnie zachować młody wygląd pomimo upływu lat, do botoksu wciąż podchodzimy z rezerwą. Co warto wiedzieć przed odwiedzeniem gabinetu medycyny estetycznej?
 • Odkryto nową formę śmiertelnej toksyny. Szczegóły utajniono

  Odkryto nową formę śmiertelnej toksyny. Szczegóły utajniono

  Naukowcy odkryli pierwszą od 40 lat nową formę jadu kiełbasianego, jednej z najbardziej zabójczych substancji na świecie. Aby chronić ludzkość przed potencjalnym zagrożeniem bioterrorystycznym, wyniki badań postanowiono utajnić.
 • Kuracje upiększające, których lepiej unikać

  Kuracje upiększające, których lepiej unikać

  Miały dodawać urody, ale szkodzą zdrowiu i drenują portfel. Sprawdź, jakie zabiegi mogą być szkodliwe i na co zwracać uwagę korzystając z usług kosmetyczek.
 • Botox na zmarszczki i ból głowy

  Botox na zmarszczki i ból głowy

  Kurze łapki, lwie bruzdy czy zmarszczki poziome czoła to częsty problem. Jednak dzięki zabiegom wykorzystującym botox zmarszczki te znikają na długi czas, pozwalając cieszyć się młodym wyglądem. Wbrew pozorom medycyna estetyczna to nie jedyne zastosowanie botoxu. Dziś z powodzeniem wykorzystuje się go także do walki z migreną i nadpotliwością.
 • Co naprawdę potrafi chirurg plastyczny?

  Co naprawdę potrafi chirurg plastyczny?

  Niemal każdego dnia docierają do nas plotki o kolejnych gwiazdach, które poprawiły sobie biust albo pozbyły się zmarszczek. Popularność chirurgii plastycznej sprawiła jednak, że narosło wokół niej mnóstwo mitów i legend. Co więc tak naprawdę potrafi zrobić dobry chirurg?
 • Botoks 20 lat później

  Botoks 20 lat później

  Nie można się uzależnić od botoksu, ale można - od efektów, jakie dają prawidłowo przeprowadzone zabiegi kosmetyczne z jego użyciem - mówili specjaliści na warszawskiej konferencji z okazji 20 rocznicy wprowadzenia do chirurgii plastycznej zastrzyków jadu kiełbasianego, zwanego popularnie botoksem.
 • Botoks bez tajemnic

  Botoks bez tajemnic

  Jedni drżą ze strachu przed skutkami ubocznymi działania toksyny, drudzy uwielbiają botoks, bo błyskawicznie wygładza zmarszczki. A prawda leży, jak zwykle, pośrodku. O wady, zalety i przyszłość odmładzających zastrzyków zapytaliśmy ekspertów.
 • Botoks na cenzurowanym

  Botoks na cenzurowanym

  Chirurdzy plastyczni i laboratoria kosmetyczne prześcigają się w poszukiwaniu cudownego specyfiku, który pozwoli - mimo upływu lat - zachować młody wygląd. Coraz więcej znanych osób przyznaje się do operacji plastycznych i stosowania zabiegów z botoksu.
 • "Lady Botox" prezydentem Argentyny?

  "Lady Botox" prezydentem Argentyny?

  W Argentynie w niedzielę o godzinie 8.00 (12.00 czasu warszawskiego) rozpoczęły się wybory prezydenckie. O najwyższy urząd w państwie stara się 14 kandydatów.
 • Maska Botox

  Maska Botox

  Firma Vitadirect wprowadza na rynek maskę Botox.