Film - Boston

Artykuły - Boston (5)

 • "Boston Public": Zmagania z trudną młodzieżą

  "Boston Public": Zmagania z trudną młodzieżą

  1 grudnia telewizja Polsat wprowadziła do swojej ramówki pierwszy sezon serialu "Boston Public". Zmagania sfrustrowanych nauczycieli z młodzieżą z pewnej bostońskiej szkoły średniej są emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 14.45.
 • Szkoła pod specjalnym nadzorem

  Szkoła pod specjalnym nadzorem

  Narkotyki, przemoc i seks. To codzienność szkoły Winslow High. Nauczyciele usiłują przetrwać lekcje, unikając wyzwisk, pogróżek lub pobicia. Od pierwszego grudnia powraca na antenę Polsatu legendarny serial "Boston Public".
 • Oburzona recenzjami Pottera

  Oburzona recenzjami Pottera

  Amerykańskie dzienniki zamieściły pierwsze recenzje nowego, ostatniego tomu przygód o Harrym Potterze, którego oficjalna premiera jest zaplanowana na północ z piątku na sobotę. Autorka J.K. Rowling jest oburzona. Recenzje zamieściły co najmniej dwa tytuły: "New York Times" i "Boston Globe". Zdradzają w nich niektóre szczegóły dotyczące treści książki "Harry Potter and the Deathly Hallows".
 • Boston: Film roku

  Boston: Film roku

  Krytycy z Bostonu dołączyli do swych kolegów z Los Angeles oraz Nowego Jorku i przyznali nagrody honorujące filmowe dokonania za 2004 rok. Także w Bostonie laury zebrał obraz "Sideways" Alexandra Payne'a ("Schmidt"). Film uhonorowano czterema wyróżnieniami. "Sideways" został uznany przez członków Boston Society of Film Critics między innymi za "Najlepszy film".
 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże". Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.