borys mańkowski

Artykuły - Borys mańkowski (26)

 • Borys Mańkowski już po operacji. Niestety czeka go długa przerwa

  Borys Mańkowski już po operacji. Niestety czeka go długa przerwa

  Niestety wiele miesięcy przerwy czeka Borysa Mańkowskiego, który musiał poddać się zabiegowi rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Jeden z asów KSW musi uzbroić się w cierpliwość i ciężko pracować, aby po rekonwalescencji powrócić do pełni formy.
 • Borys Mańkowski będzie pauzował bardzo długo. Jest po operacji

  Borys Mańkowski będzie pauzował bardzo długo. Jest po operacji

  Zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych sprawia, że Borys Mańkowski nie wróci do walk wklatce KSW przez wiele miesięcy. - Najważniejsze to się nie poddawać - napisał na Instagramie.
 • KSW 57. Borys Mańkowski lepszy w starciu ikon

  KSW 57. Borys Mańkowski lepszy w starciu ikon

  Borys Mańkowski okazał się być lepszym od Artura Sowińskiego. Zawodnik z Poznania pokonał swojego rywala jednogłośną decyzją sędziów.
 • Dwóch byłych mistrzów skrzyżuje rękawice na KSW 57

  Dwóch byłych mistrzów skrzyżuje rękawice na KSW 57

  Jak informuje polsatsport.pl, były mistrz kategorii piórkowej, Artur Sowiński (21-11, 8 KO, 7 Sub) już po raz 20. zawalczy w KSW. Tym razem „Kornik” spotka się na KSW 57 z niegdysiejszym czempionem wagi półśredniej, Borysem Mańkowskim (21-8-1, 3 KO, 8 Sub). Starcie odbędzie się 19 grudnia w limicie kategorii lekkiej.
 • MMA. Borys Mańkowski pokonał Marcina Wrzoska na gali KSW 53

  MMA. Borys Mańkowski pokonał Marcina Wrzoska na gali KSW 53

  Po wielkiej stójkowej wojnie Borys Mańkowski jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marcina Wrzoska w drugiej walce wieczoru gali KSW 53. "Diabeł Tasmański" powoli odbudowuje swoją pozycję w organizacji. Wygrał drugą walkę z rzędu.
 • MMA. KSW wraca 11 lipca

  MMA. KSW wraca 11 lipca

  Największa organizacja MMA w Europie wraca do organizacji gal po przerwie spowodowanej epidemią. Już 11 lipca w głównych walkach wieczoru gali KSW 53 kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0, 4 KO, 4 Sub) a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego (20-8-1, 3 KO, 8 Sub), który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska (14-6, 5 KO, 3 Sub).
 • KSW 41. Mańkowski kontra Soldić. "Diabeł Tasmański" zatańczy z mistrzem nokautu

  KSW 41. Mańkowski kontra Soldić. "Diabeł Tasmański" zatańczy z mistrzem nokautu

  Najważniejszą walką sobotniej gali KSW 41, która odbędzie się w katowickim Spodku, będzie konfrontacja broniącego tytułu w kategorii półśredniej Borysa Mańkowskiego (19-6-1) z debiutującym w KSW Roberto Soldiciem (12-2). Nie mniej ciekawie zapowiada się starcie olimpijskiego medalisty Damiana Janikowskiego (1-0) z niezwykle doświadczonym Antonim Chmielewskim (31-16).
 • KSW 41. Potwory i spółka zaatakują w katowickim Spodku

  KSW 41. Potwory i spółka zaatakują w katowickim Spodku

  Borys Mańkowski i Roberto Soldić zmierzą się walce wieczoru gali KSW 41 w katowickim spodku, ale media najwięcej miejsca poświęcają konfrontacji kontrowersyjnego rapera Pawła "Popka" Mikołajuwa (3-2) z drugoplanowym aktorem Tomaszem "Strachem" Oświecińskim.
 • KSW 41. Mańkowski kontra Soldić w walce wieczoru

  KSW 41. Mańkowski kontra Soldić w walce wieczoru

  Na dziesięć dni przed galą KSW 41 w katowickim Spodku, doszło do niespodziewanej zmiany obsady w walce wieczoru. Nowym rywalem Borysa Mańkowskiego będzie Chorwat Roberto Soldić, który zastąpi kontuzjowanego Dricusa Du Plessisa.
 • KSW. Popek Monster i Tomasz "Strachu" Oświeciński spotkali się na konferencji

  KSW. Popek Monster i Tomasz "Strachu" Oświeciński spotkali się na konferencji

  Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa, anonsująca galę mieszanych sztuk walki KSW 41, która odbędzie się 23 grudnia w katowickim Spodku. Podczas ceremonii doszło do spotkania twarzą w twarz uczestników najważniejszych starć. Nie zabrakło oczywiście bohaterów najbardziej medialnej potyczki, czyli rapera Popka Monstera i aktora Tomasza "Stracha" Oświecińskiego.

Filmy - Borys mańkowski (9)