borys mańkowski

Artykuły - Borys mańkowski (22)

 • MMA. Borys Mańkowski pokonał Marcina Wrzoska na gali KSW 53

  MMA. Borys Mańkowski pokonał Marcina Wrzoska na gali KSW 53

  Po wielkiej stójkowej wojnie Borys Mańkowski jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marcina Wrzoska w drugiej walce wieczoru gali KSW 53. "Diabeł Tasmański" powoli odbudowuje swoją pozycję w organizacji. Wygrał drugą walkę z rzędu.
 • MMA. KSW wraca 11 lipca

  MMA. KSW wraca 11 lipca

  Największa organizacja MMA w Europie wraca do organizacji gal po przerwie spowodowanej epidemią. Już 11 lipca w głównych walkach wieczoru gali KSW 53 kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0, 4 KO, 4 Sub) a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego (20-8-1, 3 KO, 8 Sub), który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska (14-6, 5 KO, 3 Sub).
 • KSW 41. Mańkowski kontra Soldić. "Diabeł Tasmański" zatańczy z mistrzem nokautu

  KSW 41. Mańkowski kontra Soldić. "Diabeł Tasmański" zatańczy z mistrzem nokautu

  Najważniejszą walką sobotniej gali KSW 41, która odbędzie się w katowickim Spodku, będzie konfrontacja broniącego tytułu w kategorii półśredniej Borysa Mańkowskiego (19-6-1) z debiutującym w KSW Roberto Soldiciem (12-2). Nie mniej ciekawie zapowiada się starcie olimpijskiego medalisty Damiana Janikowskiego (1-0) z niezwykle doświadczonym Antonim Chmielewskim (31-16).
 • KSW 41. Potwory i spółka zaatakują w katowickim Spodku

  KSW 41. Potwory i spółka zaatakują w katowickim Spodku

  Borys Mańkowski i Roberto Soldić zmierzą się walce wieczoru gali KSW 41 w katowickim spodku, ale media najwięcej miejsca poświęcają konfrontacji kontrowersyjnego rapera Pawła "Popka" Mikołajuwa (3-2) z drugoplanowym aktorem Tomaszem "Strachem" Oświecińskim.
 • KSW 41. Mańkowski kontra Soldić w walce wieczoru

  KSW 41. Mańkowski kontra Soldić w walce wieczoru

  Na dziesięć dni przed galą KSW 41 w katowickim Spodku, doszło do niespodziewanej zmiany obsady w walce wieczoru. Nowym rywalem Borysa Mańkowskiego będzie Chorwat Roberto Soldić, który zastąpi kontuzjowanego Dricusa Du Plessisa.
 • KSW. Popek Monster i Tomasz "Strachu" Oświeciński spotkali się na konferencji

  KSW. Popek Monster i Tomasz "Strachu" Oświeciński spotkali się na konferencji

  Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa, anonsująca galę mieszanych sztuk walki KSW 41, która odbędzie się 23 grudnia w katowickim Spodku. Podczas ceremonii doszło do spotkania twarzą w twarz uczestników najważniejszych starć. Nie zabrakło oczywiście bohaterów najbardziej medialnej potyczki, czyli rapera Popka Monstera i aktora Tomasza "Stracha" Oświecińskiego.
 • KSW 41. Fernando Rodrigues Jr. zmierzy się z Michałem Andryszakiem

  KSW 41. Fernando Rodrigues Jr. zmierzy się z Michałem Andryszakiem

  Federacja KSW nie zwalnia tempa i ogłosiła kolejne starcie, do którego dojdzie podczas gali KSW 41 w Katowicach. 23 grudnia w Spodku zmierzą się Fernando Rodrigues Jr. (11-3) i Michał Andryszak (19-6). W walce wieczoru Borys Mańkowski będzie bronił tytułu kategorii półśredniej w konfrontacji z Dricusem Du Plesisem.
 • KSW. Potężna wycena wartości federacji mieszanych sztuk walki

  KSW. Potężna wycena wartości federacji mieszanych sztuk walki

  Gale mieszanych sztuk walki, organizowane przez federację KSW, cieszą się olbrzymią popularnością. Włodarze organizacji umiejętnie łączą sport, typowo dla sympatyków MMA, z elementami bogatego widowiska, które przyciąga szeroką publiczność do hal, na stadiony i przed telewizory, mimo dystrybucji wielu gal w płatnym systemie pay-per-view.
 • Mamed Chalidow w walce wieczoru w Turcji? Gala ogłoszona

  Mamed Chalidow w walce wieczoru w Turcji? Gala ogłoszona

  Czyniąca zakusy na supergwiazdę mieszanych sztuk walki w Polsce Mameda Chalidowa - czeczeńska organizacja ACB ogłosiła, że 19 lipca zorganizuje swoją pierwszą galę w Turcji. Wobec wypowiedzi szefa rodzimej federacji Mairbeka Chasijewa wydaje się możliwe, że Czeczen z polskim paszportem zostanie obsadzony nawet w walce wieczoru.
 • Mamed Chalidow w czeczeńskiej organizacji? "Trwają rozmowy"

  Mamed Chalidow w czeczeńskiej organizacji? "Trwają rozmowy"

  Czeczeńska organizacja Absolute Championship Berkut jest coraz bardziej zdeterminowana, by przejąć gwiazdora mieszanych sztuk walki w Polsce, swojego rodaka Mameda Chalidowa. Informację o chęci zakontraktowania mieszkającego w Olsztynie "Kanibala", właśnie potwierdził przedstawiciel ACB na Europę Bajsangur Edelbijew.

Filmy - Borys mańkowski (1)

 • Borys Mańkowski przed galą KSW 37

  - Stresik będzie w sobotę, a bardziej nawet koncentracja i analiza przeciwnika po raz setny – powiedział Borys Mańkowski.