Borys Kołesnikow

Artykuły - Borys Kołesnikow (31)

 • Borys Kołesnikow: Obecność polityków na meczach to prawo, nie obowiązek

  Obecność polityków na meczach Euro 2012 na Ukrainie nie jest ich obowiązkiem, lecz prawem - oświadczył w poniedziałek wicepremier Borys Kołesnikow, komentując nawoływania do bojkotu ukraińskiej części turnieju.
 • Stadion Olimpijski przeżyje co najmniej 30 lat

  Stadion Olimpijski przeżyje co najmniej 30 lat

  Oddany przed kilkoma dniami do użytku zrekonstruowany Narodowy Kompleks Sportowy "Olimpijski" będzie w stanie funkcjonować w tej formie co najmniej trzydzieści lat - uważa ukraiński wicepremier odpowiedzialny za przygotowania do Euro 2012 Borys Kołesnikow.
 • Wymiana waluty na Ukrainie tylko po okazaniu paszportu

  Zgodnie z nowymi regulacjami wprowadzonymi przez Bank Narodowy Ukrainy, od 23 września punkty wymiany walut będą przy transakcji żądać okazania paszportu. - Celem jest zwalczanie korupcji i kontrola obiegu waluty - tłumaczy wicepremier Borys Kołesnikow.
 • Kołesnikow: Otwarcie stadionu w Kijowie 8 października

  Kołesnikow: Otwarcie stadionu w Kijowie 8 października

  Otwarcie Stadionu Olimpijskiego w Kijowie, głównej areny organizowanych wspólnie przez Polskę i Ukrainę piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 r., zaplanowano na 8 października - oświadczył w poniedziałek wicepremier Ukrainy, Borys Kołesnikow
 • Kołesnikow: Stadion we Lwowie będzie gotowy w październiku

  Kołesnikow: Stadion we Lwowie będzie gotowy w październiku

  Nowy lwowski stadion będzie gotowy 29 października, a zmodernizowane lotnisko międzynarodowe w marcu 2012 roku - zapewnił odpowiedzialny za przygotowania do piłkarskich mistrzostw Europy wicepremier Ukrainy Borys Kołesnikow.
 • Euro 2012: Hipodrom kontra Arena Lwów

  Euro 2012: Hipodrom kontra Arena Lwów

  Kierownictwo toru wyścigów konnych we Lwowie stanowczo sprzeciwia się poprowadzeniu przez teren hipodromu ciągu pieszego do nowego stadionu, budowanego na piłkarskie mistrzostwa Europy 2012. W spór zaangażował się wicepremier Borys Kołesnikow.
 • Stadion we Lwowie będzie otwarty 28 października

  Stadion we Lwowie będzie otwarty 28 października

  Uroczystość otwarcia stadionu piłkarskiego we Lwowie odbędzie się 28 października z udziałem prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza - poinformował wicepremier Borys Kołesnikow. Lwowski stadion będzie jedną z czterech ukraińskich aren Euro 2012.
 • Kołesnikow: Ostatni rok przygotowań pod znakiem dróg

  Ostatni rok przygotowań Ukrainy do Euro 2012 upłynie pod znakiem modernizacji dróg i infrastruktury transportowej - oświadczył wicepremier Borys Kołesnikow, który nadzoruje w ukraińskim rządzie organizację turnieju.
 • 1200 km dróg wyremontuje i zbuduje Ukraina

  1200 kilometrów dróg zostanie zbudowanych i wyremontowanych na Ukrainie przed piłkarskimi mistrzostwami Europy w 2012 roku - oświadczył wicepremier, minister infrastruktury Borys Kołesnikow, odpowiedzialny w ukraińskim rządzie za przygotowania do turnieju.
 • Przed Euro 2012 nie zbudują nowych dróg

  Przed piłkarskim turniejem Euro 2012 Ukraina nie zbuduje nowych dróg. Przyznał to wicepremier Borys Kołesnikow, który odpowiada w ukraińskim rządzie za organizację tej imprezy.