Borussia Dortmund

Artykuły - Borussia Dortmund (5176)

Filmy - Borussia Dortmund (78)

• Witsel i Reus uratowali BVB przed kompromitacją. Wideo

Borussia Dortmund była niemal na granicy odpadnięcia z Pucharu Niemiec już po 1. rundzie. W 77. minucie Greuther Fuerth wyszło na prowadzenie 1-0, ale w piątej minucie doliczonego czasu gry wyrównał Axel Witsel. W ostatnich sekundach dogrywki bramkę na wagę awansu zdobył Marco Reus. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
  • Borussia wróciła z zaświatów i ma awans! Wideo

Cóż to był za mecz! Borussia Dortmund dwa razy ratowała się w końcówkach meczu 1. rundy Pucharu Niemiec przeciwko Greuther Furth. Najpierw drużyna Łukasza Piszczka doprowadziła do remisu 1-1 w 95. minucie regulaminowego czasu gry, a w dogrywce zadała decydujący cios na 2-1 również w ostatniej 120. minucie. Rozgrywki DFB Pokal na żywo na antenach Eurosportu oraz w Eurosport Playerze.
  • Jak to nie wpadło? Borussia znów miała sporo szczęścia. Wideo

Szczęśliwie układał się mecz 1. Rundy Pucharu Niemiec dla Borussii Dortmund. Nie dość, że gracze BVB doprowadzili do dogrywki przeciwko Greuther Furth w 95. minucie regulaminowego czasu, to w w 113. minucie kapitalną interwencją popisał się bramkarz potentata Roman Buerki. Spotkanie na żywo w Eurosporcie 2 oraz Eurosport Playerze.
  • Dortmund ratuje skórę w ostatnich sekundach. Wideo

Niesamowita końcówka w meczu 1. rundy Pucharu Niemiec. Borussia Dortmund doprowadziła do dogrywki przeciwko Greuther Furth w 95. minucie. Gola na wagę remisu 1-1, a co za tym idzie dogrywki strzelił Axel Witsel. Zobaczcie.