Bond

Artykuły - Bond (724)

 • Nowy Bond w Chorwacji?

  Nowy Bond w Chorwacji?

  Akcja 25. filmu z serii o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości Jamesie Bondzie będzie rozgrywała się w Chorwacji, a w głównej roli ponownie wystąpi Daniel Craig - poinformowały niedzielne wydania brytyjskich mediów.
 • Kolejny Bond w kinach w 2015 roku

  Kolejny Bond w kinach w 2015 roku

  Brytyjczyk Sam Mendes, twórca dobrze przyjętego przez widzów i krytyków "Skyfall", potwierdził, że wyreżyseruje nowy film z serii o Jamesie Bondzie. 24. opowieść o agencie 007, z Danielem Craigiem w roli głównej, wejdzie do kin pod koniec 2015 r. - poinformowała telewizja Sky.
 • Penelope Cruz dziewczyną Bonda?

  Penelope Cruz dziewczyną Bonda?

  Penelope Cruz odbyła niedawno rozmowę z producentami na temat swego ewentualnego udziału w kolejnej części przygód brytyjskiego agenta 007. Jeśli strony dojdą do porozumienia, piękna aktorka będzie najstarszą w historii serii dziewczyną Jamesa Bonda.
 • Hollywoodzka bujda na resorach

  Hollywoodzka bujda na resorach

  Kino rządzi się swoimi prawami, zwłaszcza to rodem z Hollywood. Jego twórcy często karmią nas mitami, które zdają się ocierać o rzeczywistość. Czy są wśród nich takie, które zawierają choć ziarnko prawdy? Postanowiliśmy to zbadać.
 • Nowy Bond w 2016 roku

  Nowy Bond w 2016 roku

  Po sukcesie "Skyfall", wytwórnia MGM ogłosiła, że kolejna część przygód Jamesa Bonda, agenta Jej Królewskiej Mości, traf do kin w 2016 roku. Odtwórcą roli agenta 007 będzie po raz czwarty 45-letni brytyjski aktor Daniel Craig.
 • Adele nagra piosenkę do kolejnego Bonda!

  Adele nagra piosenkę do kolejnego Bonda!

  Sukces przeboju "Skyfall" zachęcił brytyjską wokalistkę i producentów filmów o Jamesie Bondzie do kontynuowania współpracy.

Filmy - Bond (1)

 • Zed jako James Bond

  Zobacz przygody bohatera kreskówki Zeda, którego twórcą jest Andrzej Lichota - malarz, rysownik i twórca filmów animowanych.