Bond

Artykuły - Bond (486)

 • Cineworld zwolni 45 tys. osób

  Cineworld zwolni 45 tys. osób

  Cineworld, druga co do wielkości sieć kin na świecie, tymczasowo zamknie wszystkie swoje kina w USA i W. Brytanii. Jak podał Reuters pracę straci do 45 tys. osób. Zdaniem ekspertów kryzys i opóźnienia premiery nowego filmu o Bondzie zrobiły swoje. W Polsce do Cineworld, należy Cinema City Poland mająca kina w dwudziestu największych miastach Polski.
 • Nowy Bond w Chorwacji?

  Nowy Bond w Chorwacji?

  Akcja 25. filmu z serii o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości Jamesie Bondzie będzie rozgrywała się w Chorwacji, a w głównej roli ponownie wystąpi Daniel Craig - poinformowały niedzielne wydania brytyjskich mediów.
 • Kolejny Bond w kinach w 2015 roku

  Kolejny Bond w kinach w 2015 roku

  Brytyjczyk Sam Mendes, twórca dobrze przyjętego przez widzów i krytyków "Skyfall", potwierdził, że wyreżyseruje nowy film z serii o Jamesie Bondzie. 24. opowieść o agencie 007, z Danielem Craigiem w roli głównej, wejdzie do kin pod koniec 2015 r. - poinformowała telewizja Sky.
 • Penelope Cruz dziewczyną Bonda?

  Penelope Cruz dziewczyną Bonda?

  Penelope Cruz odbyła niedawno rozmowę z producentami na temat swego ewentualnego udziału w kolejnej części przygód brytyjskiego agenta 007. Jeśli strony dojdą do porozumienia, piękna aktorka będzie najstarszą w historii serii dziewczyną Jamesa Bonda.
 • Hollywoodzka bujda na resorach

  Hollywoodzka bujda na resorach

  Kino rządzi się swoimi prawami, zwłaszcza to rodem z Hollywood. Jego twórcy często karmią nas mitami, które zdają się ocierać o rzeczywistość. Czy są wśród nich takie, które zawierają choć ziarnko prawdy? Postanowiliśmy to zbadać.
 • Nowy Bond w 2016 roku

  Nowy Bond w 2016 roku

  Po sukcesie "Skyfall", wytwórnia MGM ogłosiła, że kolejna część przygód Jamesa Bonda, agenta Jej Królewskiej Mości, traf do kin w 2016 roku. Odtwórcą roli agenta 007 będzie po raz czwarty 45-letni brytyjski aktor Daniel Craig.
 • Adele nagra piosenkę do kolejnego Bonda!

  Adele nagra piosenkę do kolejnego Bonda!

  Sukces przeboju "Skyfall" zachęcił brytyjską wokalistkę i producentów filmów o Jamesie Bondzie do kontynuowania współpracy.
 • Marketingowy efekt Bonda

  Marketingowy efekt Bonda

  Daniel Craig za sprawą roli Jamesa Bonda stał się ideałem nie tylko w oczach kobiet, ale i mężczyzn. Dlatego panowie, aby choć trochę upodobnić się do filmowego agenta chętnie zaopatrują się w elementy garderoby Bonda. Hitem są okulary od Toma Forda i kąpielówki.
 • Widzowie protestują przeciw ocenzurowaniu nowego filmu o Bondzie

  Wielu Chińczyków wyraziło we wtorek rozczarowanie i irytację ingerencją cenzorów w najnowszy film o Jamesie Bondzie, "Skyfall". Obraz miał światową premierę w październiku 2012 r., ale na ekrany chińskich kin trafił dopiero w poniedziałek.
 • Dominic Cooper w roli twórcy Bonda

  Dominic Cooper w roli twórcy Bonda

  Gwiazda musicalu "Mamma Mia!", brytyjski aktor Dominic Cooper, wcieli się w postać autora powieści o Jamesie Bondzie, Iana Fleminga, w nowym serialu telewizyjnym.

Filmy - Bond (1)

 • Zed jako James Bond

  Zobacz przygody bohatera kreskówki Zeda, którego twórcą jest Andrzej Lichota - malarz, rysownik i twórca filmów animowanych.