InteriaTV - bombki

Filmy - Bombki (8)

 • Jakie znaczenie mają kolory i kształty bombek?

  Na choinkach wieszamy mnóstwo różnych bombek. Okazuje się, ze ich kształty i kolory miały swoje określone znaczenie. O symbolice ozdób świątecznych opowiedziała Izabela Brymerska z Muzeum Bombek w Miliczu. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Rafał Szymura i najmodniejsze bombki na święta

  Rafał Szymura to art director fabryki bombek z Jasła. Jakie będą tegoroczne „bombkowe” trendy, a co powiesimy na choinkach w 2020 roku? Specjalista zaprezentował również kilka nietypowych projektów ozdób świątecznych, które przyjechały z nim prosto z Paryża. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Zdobienie bombek kredkami woskowymi

  Choinki bożonarodzeniowe nie mogą obejść się bez bombek! Najpiękniejsze są te własnosręcznie zrobione - wystarczy odrobina chęci, by nasze choinki błyszczały przepięknym blaskiem, a na dodatek cieszyły oko delikatnymi, indywidualnie dobranymi wzorkami! Tym razem mamy dla was poradnik, jak zdobić szklane bombki kredkami woskowymi. Efekt jest przepiękny!
 • Najpopularniejsza bombka ostatnich lat! Nie uwierzysz

  Nikt z nas nie wyobraża sobie świąt bez choinki i bombek. W jaki sposób są wytwarzane? Od czego zależy ich cena? Które ozdoby są najpopularniejsze? - Hitem ostatnich lat jest bańka z wizerunkiem czaszki - mówi Arkadiusz Zięba z wytwórni bombek choinkowych. Zobaczcie kolejny odcinek programu "Z Wizytą".
 • Bombki zdobione sznurkiem lnianym

  Choinki, które przybieramy na święta Bożego Narodzenia, nie mogą się obejść bez bombek! W sklepie przed świętami jest mnóstwo fabrycznych bombek, ale jeśli cenicie piękno samodzielnie przyrządzonych dekoracji, spróbujcie wykonać bombkę według naszego instruktażu! W parę chwil możecie przygotować ciekawie wyglądającą bombkę, której podstawą zdobienia będzie zwykły lniany sznurek. To dziecinnie proste!
 • Szklane bombki z piórkami

  Szklane bombki, niegdyś bardzo popularne, nie muszą być nudne w swoim wyglądzie. Wystarczy, że udekorujecie je drobnostkami - w ten sposób będą się prezentowały o wiele ciekawiej! Tym razem wersja z piórkami!
 • Szklane bombki z cekinami

  Szklane bombki, niegdyś bardzo popularne, nie muszą być nudne w swoim wyglądzie. Wystarczy, że udekorujecie je drobnostkami - w ten sposób będą się prezentowały o wiele ciekawiej! Tym razem wersja z cekinami!
 • Co można zrobić ze starych żarówek?

  Stare żarówki nie muszą lądować w elektrośmieciach - ich klasyczny kształt bańki świetnie nadaje się do przyrządzania nietypowych, pięknych dekoracji, które wpasują się swoim wyglądem w niemal każde wnętrze! Tym razem przygotowaliśmy dla was propozycję na bańki choinkowe ze starych żarówek - w kilka chwil stworzycie przepiękne, ręcznie robione dekoracje, które zachwycą wszystkich!