bombka

Artykuły - Bombka (7)

 • Potłuc kilka bombek

  Potłuc kilka bombek

  Z czym kojarzą się święta Wojtkowi Łuszczykiewiczowi, wokaliście zwariowanej grupy Video? Sprawdźcie sami!
 • "Made in Poland" walczy z kryzysem!

  "Made in Poland" walczy z kryzysem!

  Są trzy produkty, gdzie napis "Made in Poland" oznacza za granicą najwyższą jakość: kiełbasa, wódka i bombki choinkowe. Obecny kryzys w USA uderzył szczególnie w producentów bombek.
 • Amerykanie sami dmuchają bombki

  Amerykanie sami dmuchają bombki

  Święta w USA kojarzą nam się z szałem zakupów i przerostem formy nad treścią. Tymczasem w Nowym Jorku nastała moda na własnoręczne dmuchanie bombek na choinkę. Chętni mogą także pojechać do lasu, by na specjalnej farmie wyciąć sobie drzewko bożonarodzeniowe.
 • Polska bombka ofiarą kryzysu

  Polska bombka ofiarą kryzysu

  Są trzy produkty, gdzie napis "Made in Poland" oznacza za granicą najwyższą jakość: kiełbasa, wódka i bombki choinkowe. Ale kryzys w USA rozłożył producentów bombek na łopatki: zamówień brak, firmy się zwijają - zauważa "Metro".
 • Tani dolar tłucze polskie bombki

  Tani dolar tłucze polskie bombki

  Czy Amerykanie nie zawieszą już na swoich choinkach zdobionych ręcznie bombek z Piotrkowa? - zastanawia się "Dziennik Łódzki". Firma Szkło Dekor, która prawie całą produkcję ozdób choinkowych eksportuje do USA, znalazła się na skraju bankructwa. Powodem jest spadająca cena dolara, który jest najtańszy od 11 lat.
 • Bombki - nasz hit eksportowy

  Bombki - nasz hit eksportowy

  Jednym z najcieplejszych symboli Bożego Narodzenia jest choinka. Obecna w tradycji Europejskiej od XV wieku, a w Polsce od XVII, zawsze była strojona, pełna skrzących się ozdób i baniek, rozjarzona światłami.
 • Polska bombka w kosmosie

  Bombka z wytwórni ozdób choinkowych Dagmara w Jaśle na Podkarpaciu krąży w kosmosie. Trafiła tam razem z profesjonalnym urządzeniem do fotografowania jednej ze światowych firm, wysłanym na satelicie.

Filmy - Bombka (4)

 • Ornamenty na bombce - jak je zrobić?

  Bombki i inne dekoracje, które wieszamy na swoich choinkach, nie muszą być nudne swoją fabrycznością, sztucznością. Można zrobić je samemu! Przy odrobinie chęci możecie zrobić przepiękną bombkę w ornamenty, które doskonale sprawdzą się w każdej stylistyce naszej choinki. Zobaczcie, jak prosto ją zrobić!
 • Bombka z organzy i cekinów

  Przygotowywanie własnoręcznie zrobionej bombki wielu z nas wydaje się zbyt pracochłonne i drogie. Nic bardziej mylnego! By przygotować piękną, oryginalną bombkę, która wyróżni się na naszej choinki spośród tłumu masowo produkowanych dekoracji, wystarczy parę chwil i naprawdę tanie materiały. Zobaczcie nasz poradnik, jak zrobić bombkę z organzy i cekinów. W kilka minut przygotujecie wyjątkowe, piękne bombki, które zachwycą wszystkich!
 • Bombka-miś

  Zwykłe bombki, jakich pełno w sklepach przed Bożym Narodzeniem, można w łatwy sposób przemienić w ciekawe dekoracje, które całkiem odmienią wygląd waszej choinki! Tym razem mamy dla was propozycję na zmianę bombki w... misia! Dzieci będą zachwycone. Zrobienie takiej bombki jest proste, a jedyne, czego potrzebujecie, to klej i filcowe pomponiki!
 • Jak zrobić bombkę z koronki?

  Koronka to świetny materiał na przygotowanie wielu dodatków, niekoniecznie związanych ściśle z ubraniami. Można z niej przygotować również przepiękną bombkę, która świetnie będzie prezentowała się na bożonarodzeniowej choince. Jeśli macie jakieś skrawki koronki, których nie możecie wykorzystać do czegokolwiek - ten poradnik jest właśnie dla was. Zobaczcie, jak w parę chwil można zrobić piękną bombkę z koronki!