bójka na plaży w Gdyni

Artykuły - Bójka na plaży w Gdyni (21)

 • 15 podejrzanych ws. pobicia obywateli Meksyku na plaży w Gdyni

  15 podejrzanych ws. pobicia obywateli Meksyku na plaży w Gdyni

  15 osób jest podejrzanych o udział w pobiciu obywateli Meksyku, do którego doszło w sierpniu ub.r. na plaży w Gdyni. Prokuratura nie wyklucza postawienia zarzutów kolejnym osobom. Dotychczas w sprawie zapadły wyroki wobec siedmiu uczestników bojki.
 • Zatrzymano dwie kolejne osoby ws. bójki na plaży w Gdyni

  Policja zatrzymała dwóch kolejnych kibiców Ruchu Chorzów, którzy mogli brać udział w sierpniu br. w pobiciu na plaży w Gdyni obywateli Meksyku. Do zatrzymań doszło w niedzielę w Gdańsku, po meczu, jaki Ruch zagrał z Lechią Gdańsk.
 • Zakończono cztery dyscyplinarki w policji w związku z bójką na plaży

  Zakończyły się cztery z ośmiu postępowań dyscyplinarnych wobec policjantów w związku z bójką na plaży w Gdyni, podczas której pobito obywateli Meksyku. Uznano, że dwaj funkcjonariusze dopuścili się zaniedbań, dwóch uniewinniono.
 • RMF24: Bójka na gdyńskiej plaży. Znamy wyniki kontroli w policji

  RMF24: Bójka na gdyńskiej plaży. Znamy wyniki kontroli w policji

  Złe planowanie, błędne decyzje podczas bójki i nieprawidłowości po niej - to najważniejsze wnioski z kontroli przeprowadzonej w policji w związku z bijatyką między kibicami Ruchu Chorzów i meksykańskimi marynarzami na gdyńskiej plaży. Dokument trafił już na biurko komendanta głównego. Jego szczegóły poznał reporter RMF FM Krzysztof Zasada.
 • Siódma osoba z zarzutami ws. pobicia na plaży w Gdyni

  27-letniemu mieszkańcowi Katowic postawiono zarzut udziału w pobiciu na plaży w Gdyni obywateli Meksyku. W czwartek prokuratura podejmie decyzję ws. ewentualnego wniosku o areszt. To już siódma osoba z zarzutami w tej sprawie. Dotychczas aresztowano dwie osoby.
 • Zatrzymano szóstą osobę podejrzewaną ws. pobicia na plaży w Gdyni

  Zatrzymano szóstą osobę podejrzewaną ws. pobicia na plaży w Gdyni

  19-letni mieszkaniec małej miejscowości na Śląsku, podejrzewany o udział w pobiciu na plaży w Gdyni, został zatrzymany we wtorek rano przez śląską policję. Jak dotąd prokuratura postawiła zarzuty w tej sprawie pięciu osobom: dwie z nich aresztowano.
 • Dwie kolejne osoby z zarzutami ws. pobicia na plaży w Gdyni

  Dwie kolejne osoby z zarzutami ws. pobicia na plaży w Gdyni

  Dwóm kolejnym mężczyznom prokuratura postawiła w weekend zarzuty udziału w pobiciu na plaży w Gdyni. Jeden z nich został aresztowany, wniosek ws. drugiego jest rozpatrywany. Wcześniej zarzuty ws. usłyszało trzech innych mężczyzn: jednego aresztowano.
 • RMF24: Zatrzymany ws. bójki na plaży nie usłyszał zarzutów

  23-letni mieszkaniec śląskich Świętochłowic, który został zatrzymany w sprawie bójki na gdyńskiej plaży, wyszedł na wolność. Według prokuratury nie ma wystarczających dowodów na to, by brał czynny udział w pobiciu. Jego zeznania zostały spisane i będzie traktowany jedynie jako świadek.
 • Zatrzymano czwartą osobę podejrzewaną o pobicie na plaży w Gdyni

  Zatrzymano czwartą osobę podejrzewaną o pobicie na plaży w Gdyni

  Śląska policja zatrzymała w środę kolejną - czwartą - osobę, która zdaniem funkcjonariuszy brała udział w pobiciu obywateli Meksyku na plaży w Gdyni. Jeszcze w środę wieczorem 23-latek powinien zostać przewieziony do Gdyni.
 • Policja: Rozpoznaliśmy pięciu kolejnych pseudokibiców z Gdyni

  Policja: Rozpoznaliśmy pięciu kolejnych pseudokibiców z Gdyni

  Policja rozpoznała pięciu kolejnych pseudokibiców biorących udział w bójce na plaży w Gdyni. Do tej pory zatrzymano w tej sprawie trzy osoby. Komendant Główny Policji Marek Działoszyński zapowiadał w radiowej Jedynce, że wszyscy chuligani odpowiedzą za bijatykę.