bójka

Artykuły - Bójka (105)

 • Hokej. Aron Chmielewski wstawił się za kolegą, starł się z byłą gwiazdą NHL

  Hokej. Aron Chmielewski wstawił się za kolegą, starł się z byłą gwiazdą NHL

  Aron Chmielewski, reprezentant Polski i napastnik Ocelarzi Trzyniec, w jednym z ligowych meczów pod koniec listopada starł się z Ladislavem Smidem, byłym zawodnikiem NHL. Był to efekt wstawienia się Polaka za kolegą z drużyny.
 • Bójka w NBA. Toronto Raptors - Chicago Bulls 122:120

  Bójka w NBA. Toronto Raptors - Chicago Bulls 122:120

  Bójka na parkiecie odwróciła losy meczu NBA Toronto Raptors - Chicago Bulls. Gracz gości Serge Ibaka trącił łokciem Robina Lopeza, a ten dał się sprowokować. Gospodarze wygrali 122:120 po dogrywce.
 • RMF: Krwawa bójka w Wigilię. Nowe fakty

  RMF: Krwawa bójka w Wigilię. Nowe fakty

  Zarzut udziału w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym usłyszał we wtorek jeden z uczestników wigilijnej bójki na warszawskim Mokotowie. W awanturze z udziałem ośmiu osób użyto noża. Cztery osoby zostały ranne. Jedna z nich zmarła.
 • Chamskie zachowanie i bójka na boisku B-klasy

  Wysoki poziom umiejętności piłkarskich na boiskach B-klasy zdarza się bardzo rzadko, a jak się okazuje, poziom kultury i fair play również mógłby być wyższy. Próbkę możliwości w ostatni weekend dali zawodnicy Iskry Iskrzyczyn i Orła Zabłocie.
 • Śmierć piłkarza GKS-u Katowice. Są zarzuty

  Śmierć piłkarza GKS-u Katowice. Są zarzuty

  Zarzuty udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym usłyszały trzy z czterech osób, zatrzymanych po śmierci 19-letniego Dominika - byłego piłkarza młodzieżowych drużyn GKS Katowice. Czwarty podejrzany dostał zarzut posiadania narkotyków.Trwają poszukiwania kolejnych mężczyzn związanych z tą sprawą, policja ujawniła ich zdjęcia i prosi o pomoc.
 • Śląskie: Policja w Bielsku-Białej zatrzymała nożownika

  Śląskie: Policja w Bielsku-Białej zatrzymała nożownika

  W Bielsku-Białej funkcjonariusze policji zatrzymali czterech mężczyzn, którzy byli sprawcami sobotniej bójki na ulicy Piłsudskiego. Jeden z nich ranił nożem pięć osób, za co grozi mu kara do 8 lat więzienia.
 • W maju bokserska walka Cieślak vs. Kaczor

  Przed dziesięcioma laty, podczas obozu pięściarskiej reprezentacji Polski doszło do bójki, w której brali udział Krzysztof Cieślak i Rafał Kaczor. Obaj długo się procesowali, a teraz zmierzą się w zawodowym ringu.
 • Bójka na zjeździe włoskich związków zawodowych

  Był to chyba pierwszy na świecie zjazd związków zawodowych z udziałem pogotowia ratunkowego i policji. Odbył się w nadmorskiej miejscowości Montesilvano koło Pescary w Abruzji i zamiast wyborem nowych władz centrali UGL, zakończył się zbiorową bójką

Filmy - Bójka (11)