boja

Artykuły - Boja (266)

 • Boja wytwarzająca prąd elektryczny

  Boja wytwarzająca prąd elektryczny

  ​Naukowcy stworzyli boję, która jest w stanie samodzielnie wytwarzać prąd elektryczny.
 • Gomułka: Tusk boi się reform!

  Gomułka: Tusk boi się reform!

  Donald Tusk bał się reform, żeby nie utracić władzy - mówi były wiceminister finansów w jego rządzie. Profesor Stanisław Gomułka pytany w radiowej Trójce o pomysły polityków dotyczące dalszych zmian w systemie emerytalnym, bronił Otwartych Funduszy Emerytalnych.
 • Kogo boi się Rihanna?

  Kogo boi się Rihanna?

  Za pośrednictwem portali społecznościowych Rihanna dzieli się ze swoimi fanami intymnymi szczegółami ze swojego życia. Odważne zdjęcia, które wrzuca do sieci, wywołują niezadowolenie u jej mamy. "Nie boję się nikogo na świecie oprócz niej" - przyznaje gwiazda.
 • BoJ wzmacnia jena

  Po zakończonym wczoraj dwudniowym posiedzeniu BoJ, nie pojawiły się zapowiedzi nowych działań ze strony banku centralnego.
 • BoJ nie zmienia swojej polityki

  Po chwilowym umocnieniu w reakcji na informację o podniesieniu perspektywy ratingu USA przez agencję S&P, dolar amerykański ponownie stracił na wartości.
 • Big Boi rozwalił kolano. Wideo

  Big Boi rozwalił kolano. Wideo

  Znany z Outkast amerykański raper Big Boi nie będzie dobrze wspominał koncertu w Illinois.
 • Jack Nicholson niczego się nie boi

  Jack Nicholson niczego się nie boi

  "Nie kłam, nie kradnij i nie bój się" - to dewiza życiowa Jacka Nicholsona. Ten wielki amerykański aktor obchodzi w poniedziałek, 22 kwietnia, 76 urodziny.
 • Uwaga: Za wszystko płaci BoJ?

  Uwaga: Za wszystko płaci BoJ?

  Na wczorajszej aukcji Ministerstwo Finansów uplasowało obligacje DS1023 o wartości 3,2 mld PLN przy popycie 3,88 mld PLN i rentowności 3,515 proc., czyli najniższej w historii. Sprzedano również 1,98 mld PLN w najdłuższym zmiennokuponowym papierze przy popycie 3,2 mld PLN po wycenie papieru na poziomie 98,9. Aukcja pozwoliła na osiągnięcie ponad 63 proc. potrzeb pożyczkowych w tym roku.
 • Jen umacnia się przed posiedzeniem BoJ

  Zwyżka kursu EUR/USD osłabła dziś rano w okolicach oporu na poziomie 200-dniowej średniej ruchomej. W międzyczasie na rozpoczęcie nowego roku finansowego w Japonii i przed czwartkowymi posiedzeniami BoJ i EBC USD/JPY zanotował nowe lokalne minima.
 • Polacy boją się eksperymentować

  Polacy boją się eksperymentować

  Chcę udowodnić, że gotując zdrowo można to robić fajnie i tanio - mówi o swojej roli w programie mistrz kuchni. Robert Sowa ujawnia też, kto gotuje u niego w domu i jakie pyszności znajdą się na jego wielkanocnym stole.