boisko

Artykuły - Boisko (196)

 • Boisko klubu PKS Radość znów zostało zrujnowane przez dziki

  Boisko klubu PKS Radość znów zostało zrujnowane przez dziki

  Wataha dzików kompletnie zniszczyła boisko warszawskiego PKS-u Radość. Zwierzęta zryły murawę do tego stopnia, że piłkarze nie zagrają tu w normalnych warunkach do końca rundy. Miejsce do treningów straciła też ponad setka dzieci ze szkółki Radości. Na szczęście boisko udało się na szybko "połatać".
 • Sokół Łany Wielkie okradziony z bramek i ogrodzenia

  Sokół Łany Wielkie okradziony z bramek i ogrodzenia

  Piłkarze przyszli na mecz, ale okazało się, że nie ma do czego strzelać. Beniaminek katowickiej klasy okręgowej, Sokół Łany Wielkie, nocą został okradziony. Z boiska zniknęły bramki, a także ogrodzenie.
 • Europejska gospodarka jak boisko. Które państwo stoi w bramce, a które kraje grają w ataku

  Europejska gospodarka jak boisko. Które państwo stoi w bramce, a które kraje grają w ataku

  Trwa Euro 2016. 24 europejskie państwa rywalizują z sobą na boiskach. Co jednak mogłyby osiągnąć razem dzięki współpracy na polu ekonomicznym? Okazuje się, że Europa pokonałaby pozostałe kontynenty i została mistrzem świata. Co ważne, w wyjściowej jedenastce Starego Kontynentu znalazłaby się Polska.
 • 24 miliony wejść na Orliki w 2014 roku

  Wielofunkcyjne boiska sportowe Orlik zanotowały w ubiegłym roku blisko 24 miliony wejść. Najpopularniejsza jest piłka nożna, ale gra się na nich także w koszykówkę, siatkówkę, tenis, badminton. W sumie 70 różnych dyscyplin, aż po... bule.
 • Minister Biernat: Projekt Orlik-2012 był strzałem w dziesiątkę

  Ponad szesnaście milionów odwiedzin, blisko dziewięć tysięcy imprez, siedemdziesiąt dyscyplin sportu, ponad 2600 obiektów w całej Polsce - to najlepsze świadectwo, że projekt "Orlik-2012" był strzałem w dziesiątkę - podsumował minister sportu Andrzej Biernat.
 • Z licytacji pamiątek po Euro 2012 zbudowano boisko dla dzieci

  Boisko do piłki nożnej powstało za pieniądze zebrane podczas licytacji pamiątek i gadżetów związanych z poznańskim Euro 2012. W czwartek uroczyście otwarto obiekt w Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda" w Poznaniu. Korzystać z niego będzie ponad 100 dzieci.
 • Doda jako patronka stadionu: Ja się nie obnoszę

  Doda jako patronka stadionu: Ja się nie obnoszę

  Doda czuje się zaszczycona, że zostanie patronką powstającego boiska w Libuszy (Małopolska). Wokalistka w połowie sierpnia zagrała tam charytatywny koncert, z którego dochód przeznaczyła na sfinansowanie obiektu.
 • Upał przeszkadza piłkarzom i trawie

  Wysoka temperatura nie tylko utrudnia grę piłkarzom, ale i stwarza sporo problemów natury ogrodniczej. - Upał i wilgoć sprzyjają bowiem rozwojowi chorób trawy wywołanych przez grzyby - powiedział Mariusz Schmidt odpowiedzialny za utrzymanie boisk w Chorzowie.
 • Manchester United weźmie 120 milionów funtów za treningowe boisko

  Manchester United weźmie 120 milionów funtów za treningowe boisko

  Ośrodek treningowy Manchesteru United we wsi Carrington zmieni nazwę na "AON Training Complex". Klub od sponsora, amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej AON, dostanie 120 mln funtów (po 15 mln za sezon). Niemal 585 mln zł za osiem lat to świetna umowa. Wcześniej sponsorem obiektu zwanego Fortecą Carrington była firma kurierska DHL, której... zapłacono 40 mln funtów za rozwiązanie kontraktu.
 • Mecz szwajcarskiej ekstraklasy przerwała... kuna

  Mecz szwajcarskiej ekstraklasy piłkarskiej między zespołami FC Thun i FC Zurich przerwała... kuna. Przez kilka minut zwierzę biegało między piłkarzami i bezradnymi służbami porządkowymi, aż w końcu samo opuściło murawę, kierując się na trybuny.

Filmy - Boisko (6)

 • Wyrośnie z niego gwiazda futbolu? Ten jelonek uwielbia grać w piłkę

  Na niecodzienny widok natknął się mężczyzna, który kosił trawę na jednym z boisk w Highlands Village w Szkocji. W pewnym momencie zauważył, że w pobliżu jelonek... gra w piłkę. Zwierzę całkiem nieźle radziło sobie z futbolówką. (STORYFUL/x-news)
 • Młody byk wszedł na boisko podczas meczu. Finał?

  Podczas meczu piłkarskiego na boisku pojawił się dodatkowy zawodnik - młody byk. Finał?
 • Oświadczyny na boisku. Futbolista usłyszał "tak"?

  Futbolista Mercer University z Macon w stanie Georgia postanowił wykorzystać spotkanie swej drużyny na... oświadczyny. David May zaangażował w pomysł klubowego spikera, a gdy ten zapytał przez mikrofon, czy na boisku towarzyszy mu dziewczyna, czy może już narzeczona, zawodnik klęknął i pokazał ukochanej Sophie pierścionek, a po chwili usłyszał "tak". (STORYFUL/x-news)
 • Wbiegł na boisko, żeby się... poślizgać

  Kibic krykieta wykorzystał nieuwagę służb porządkowych i wbiegł na boisko w trakcie spotkania towarzyskiego Anglii z Nową Zelandią. Zanim dał się złapać ochronie, wykonał widowiskowy ślizg na płachcie pokrywającej nawierzchnię. (STORYFUL/x-news)