bohdan tomaszewski

Artykuły - Bohdan tomaszewski (26)

 • Tomaszewski Cup: zawodnicy z 12 krajów na starcie 49. edycji

  Tomaszewski Cup: zawodnicy z 12 krajów na starcie 49. edycji

  We wtorek na kortach stołecznej Legii rozpocznie się zorganizowany już po raz 49. międzynarodowy turnieju tenisowy zawodników do lat 16 o puchar redaktora Bohdana Tomaszewskiego. Na starcie staną reprezentanci 12 krajów.
 • Kolejni mistrzowie zostaną uhonorowani w Alei Gwiazd we Władysławowie

  Kolejni mistrzowie zostaną uhonorowani w Alei Gwiazd we Władysławowie

  Narciarze Wojciech Fortuna i Bronisław Czech, szybownik Sebastian Kawa, quadowiec Rafał Sonik, piłkarz ręczny Karol Bielecki i dziennikarz sportowy Bohdan Tomaszewski będą mieli od niedzieli swoje gwiazdy w alei we Władysławowie.
 • Tomaszewski, Kurek, Lis, Szeja... Odeszli w ostatnich 12 miesiącach

  Tomaszewski, Kurek, Lis, Szeja... Odeszli w ostatnich 12 miesiącach

  Józef Kurek, Lucjan Lis, Krystyna Pabjańczyk-Likszo, Marian Szeja, Ryszard Zub, Bohdan Tomaszewski czy Bogdan Chruścicki to najbardziej znane postacie polskiego sportu, które w ostatnich 12 miesiącach odeszły na zawsze.
 • Odeszli od nas w ostatnich 12 miesiącach

  1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych, w sposób szczególny wspominamy tych, którzy już od nas odeszli. W minionych dwunastu miesiącach pożegnaliśmy znanych sportowców, trenerów, dziennikarzy - ludzi sportu.
 • 48. Tomaszewski Cup: Polka i Serb najwyżej rozstawieni

  Ania Hertel (Polska) oraz Marko Miladinović (Serbia) zostali rozstawieni z numerem 1 w 48. turnieju tenisowym o Puchar redaktora Bohdana Tomaszewskiego dla młodzieży do lat 16, którego otwarcie odbyło się na kortach stołecznej Legii.
 • Bohdan Tomaszewski spoczął na Starych Powązkach

  Przedstawiciele władz państwowych, środowiska sportowego i dziennikarskiego oraz tłumy warszawiaków pożegnały w piątek redaktora Bohdana Tomaszewskiego. Zmarły w wieku 93 lat legendarny komentator i dziennikarz został pochowany na Starych Powązkach.
 • Pożegnanie redaktora Bohdana Tomaszewskiego na Starych Powązkach

  Mszą o godzinie 10.30 w stołecznym kościele pod wezwaniem Świętego Karola Boromeusza rozpoczną się uroczystości pogrzebowe zmarłego 27 lutego w Warszawie w wieku 93 lat Bohdana Tomaszewskiego. Legendarny komentator sportowy spocznie na Starych Powązkach.
 • Pogrzeb Bohdana Tomaszewskiego 6 marca

  Pogrzeb Bohdana Tomaszewskiego 6 marca

  6 marca odbędzie się pogrzeb zmarłego w piątek w Warszawie w wieku 93 lat legendarnego komentatora radiowego i telewizyjnego, wielkiego entuzjasty sportu, a zwłaszcza tenisa redaktora Bohdana Tomaszewskiego. Spocznie na Starych Powązkach.
 • Bohdan Tomaszewski - największy poeta mikrofonu odeszedł za wcześnie

  ​Wszyscy go uwielbialiśmy. Za klasę, fachowość, wiedzę, pasję, jaką były dla niego sport i dziennikarstwo sportowe. W wieku 93 lat odszedł dzisiaj redaktor Bohdan Tomaszewski.
 • ​Marian Kmita: Bohdan Tomaszewski bardzo rozumnie gospodarował słowem

  ​Marian Kmita: Bohdan Tomaszewski bardzo rozumnie gospodarował słowem

  Dyrektor ds. sportu telewizji Polsat Marian Kmita podkreślił, że Bohdana Tomaszewskiego cechowało "bardzo rozumne gospodarowanie słowem". Zmarły w wieku 93 lat słynny dziennikarz jeszcze w ubiegłym roku komentował mecze tenisowe w tej stacji.

Filmy - Bohdan tomaszewski (2)