InteriaTV - Bohater

Filmy - Bohater (8)

 • Bohater w tłumie gapiów. Mężczyzna uratował kierowcę z płonącego samochodu

  Bohater w tłumie gapiów. Jim Angulo uratował kierowcę, który utknął w płonącym aucie na autostradzie międzystanowej numer 95 w Miami. Mężczyzna powiedział, że najpierw krzyknął do zauważonego kierowcy, by wyskoczył z samochodu, a gdy ten odpowiedział mu, że nie jest w stanie wyjść, rzucił mu się na ratunek i siłą wyciągnął przez okno ze śmiertelnej pułapki. Zrobił to w pojedynką, choć - jak przyznał później w rozmowie z 7News Miami - około 20 osób nagrywało zdarzenie telefonami komórkowymi. Uratowany kierowca z poparzonymi nogami trafił do szpitala Jackson Memorial. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. (STORYFUL/x-news)
 • Sprytny psiak sam znalazł sposób na ucieczkę i jeszcze pomógł kolegom

  Prawdziwy bohater? Sprytny psiak sam znalazł sposób na ucieczkę z klatki, ale nie pozostawił w tyle swoich kolegów. Wszystko nagrały kamery. Imponujące! (STORYFUL/x-news)
 • Ten chłopak stał się bohaterem całej szkoły. Oddał celny rzut w ostatniej sekundzie

  Takie rzeczy dzieją się tylko w filmach i... Stanach Zjednoczonych. Podczas meczu fazy play-off okręgu Nowy Jork, zespół Panter z liceum Ardsley pokonał drużynę Tappan Zee. Bohaterem całej szkoły został Julian McGarvey, który w ostatniej sekundzie oddał desperacki rzut z odległości 21 metrów. Jak się okazało - celny. (STORYFUL/x-news)
 • Nieustraszony kierowca autobusu

  Szybka reakcja kierowcy autobusu pozwoliła uniknąć katastrofy w ruchliwym tunelu w Rio de Janeiro. Doszło tam do wypadku z udziałem motocyklisty, którego pojazd zaczął płonąć. W ciągu kilkunastu sekund stał się ognistą kulą. Na nagraniu z kamer przemysłowych widać, jak nieustraszony kierowca autobusu - Raphael Neves Teixeira - narażając własne życie, wybiega z gaśnicą i ratuje płonącego już motocyklistę. Potem gasi palący się motor, żeby nie narażać innych kierowców w tunelu.
 • Bohaterski pies! Poświęcił siebie, by ratować panią

  Historią tego psa żyły całe Filipiny. Kabang, niepozorna, czteroletnia suczka, wróciła 8 czerwca do domu po serii operacji, jakim poddano ją w USA. Dwa lata temu Kabang rzuciła się pod pędzący motocykl, ratując w ten sposób od śmierci córeczkę swojej właścicielki i jej kuzynkę, które nie zauważyły nadjeżdżającego pojazdu. Skutki tej interwencji okazały się tragiczne – Kabang straciła większą część pyska i uzębienia. W miejscu tym pozostała olbrzymia, krwawiąca jama. Na szczęście udało się uratować szczenię, które Kabang nosiła wówczas w brzuchu. Poruszeni losem Kabang internauci uzbierali na jej leczenie 27 tys. USD. Suczkę poddano serii zabiegów w Stanach Zjednoczonych, w trakcie których częściowo odtworzono kości twarzoczaszki zwierzęcia i opanowano rozwijające się zakażenie bakteryjne. Rozmiar obrażeń uniemożliwił montaż pełnej protezy, ale Kabang świetnie sobie radzi, rozdrabniając pokarm dwoma trzonowcami, które jej pozostały. Chociaż częściowo straciła węch, wciąż rozpoznaje swoich właścicieli i opiekunów. Zgromadzonych na lotnisku fanów witała radosnym merdaniem ogona, udowadniając, że wróciła do formy. Teraz czeka ją spotkanie ze swoim szczeniakiem, który zdążył już sporo podrosnąć...
 • (Nie)zwykli ludzie

  Zareagowali instynktownie, by ratować ludzkie życie. Oto sylwetki zwykłych ludzi, którzy swoją odwagą zasłużyli na miano bohaterów.
 • Zbójnik i bohater

  O tym jaki Janosik był naprawdę i jak go mogą odebrać widzowie, opowiada wcielający się w postać słynnego zbójnika, Vaclav Jiracek.
 • "Mój bohater jest mało energiczny"

  Przemysław Cypryański, Kuba z "M jak miłość" opowiedział, co zmieniłby w swojej postaci i czego brakuje mu na planie serialu.