Bogusław

Artykuły - Bogusław (298)

 • Bogusław Bobrowski prezesem Kopeksu

  Rada nadzorcza podczas dzisiejszego posiedzenia powołała pana Bogusława Bobrowskiego na stanowisko prezesa zarządu Kopex SA. Dotychczasowy prezes, Józef Wolski, przechodzi na emeryturę i pozostanie w Spółce na stanowisku doradcy zarządu.
 • Podejrzany o zabójstwo studentki - na obserwację

  36-letni mężczyzna podejrzany o zabójstwo latem 2006 r. studentki trafi na obserwację psychiatryczną. Wystąpili o to biegli, którzy mają wątpliwości co do jego poczytalności - poinformowani w poniedziałek w Prokuraturze Rejonowej w Pszczynie (woj. śląskie).
 • Z mediów na listy wyborcze PiS

  Z mediów na listy wyborcze PiS

  Zawieszony prezes TVP Romuald Orzeł, były szef rady nadzorczej TVP Bogusław Szwedo i były szef KRRiT Witold Kołodziejski być może zostaną radnymi - ustaliła "Rzeczpospolita".
 • TVP bez prezesa!

  TVP bez prezesa!

  Sąd rejestrowy uznał zawieszenie do 27 listopada prezesa TVP Romualda Orła i członka zarządu TVP Przemysława Tejkowskiego. Sąd odmówił natomiast wpisania innego członka zarządu - Włodzimierza Ławniczaka jako p.o. prezesa TVP.
 • Linda znowu w akcji!

  Linda znowu w akcji!

  Bogusław Linda znowu w akcji! Poszukiwania zaginionych i walka o ocalenie rannych w Tatrach. Przyjaźń, intrygi i dramaty ludzi gór w nowym serialu TVP. Premiera "Ratowników" już 22 września.
 • Aktorzy "Majki" wspominają...

  Aktorzy "Majki" wspominają...

  Zanim bohaterowie serialu "Majka" pojawią się na krakowskim Rynku Głównym, by wziąć udział Koncercie Przyjaciół "Majki", spotkali się ze swoimi fanami w warszawskim Empiku. Okazja? Produkcja TVN-u trafiła właśnie na płyty DVD.

Filmy - Bogusław (2)

 • Wybory 2010: Bogusław Ziętek

  Polska potrzebuje zmian - mówi kandydat na prezydenta, Bogusław Ziętek. I zapewnia, że pierwszą decyzją, którą chciałby podjąć jako głowa państwa, byłaby likwidacja tzw. "umów śmieciowych" i podjęcie inicjatywy w zakresie taniego budownictwa mieszkaniowego.
 • Bogusław Linda: Król "półkowników"

  Bogusław Linda otrzymał Nagrodę Specjalną im. Zbyszka Cybulskiego - dla starszych aktorów, którzy, według Fundacji Kino, "w czasach PRL-u nie mogli być uhonorowani Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego z powodów politycznych".