Bogusław

Artykuły - Bogusław (282)

 • Bogusław Bobrowski prezesem Kopeksu

  Rada nadzorcza podczas dzisiejszego posiedzenia powołała pana Bogusława Bobrowskiego na stanowisko prezesa zarządu Kopex SA. Dotychczasowy prezes, Józef Wolski, przechodzi na emeryturę i pozostanie w Spółce na stanowisku doradcy zarządu.
 • Z mediów na listy wyborcze PiS

  Z mediów na listy wyborcze PiS

  Zawieszony prezes TVP Romuald Orzeł, były szef rady nadzorczej TVP Bogusław Szwedo i były szef KRRiT Witold Kołodziejski być może zostaną radnymi - ustaliła "Rzeczpospolita".
 • TVP bez prezesa!

  TVP bez prezesa!

  Sąd rejestrowy uznał zawieszenie do 27 listopada prezesa TVP Romualda Orła i członka zarządu TVP Przemysława Tejkowskiego. Sąd odmówił natomiast wpisania innego członka zarządu - Włodzimierza Ławniczaka jako p.o. prezesa TVP.
 • Linda znowu w akcji!

  Linda znowu w akcji!

  Bogusław Linda znowu w akcji! Poszukiwania zaginionych i walka o ocalenie rannych w Tatrach. Przyjaźń, intrygi i dramaty ludzi gór w nowym serialu TVP. Premiera "Ratowników" już 22 września.
 • Aktorzy "Majki" wspominają...

  Aktorzy "Majki" wspominają...

  Zanim bohaterowie serialu "Majka" pojawią się na krakowskim Rynku Głównym, by wziąć udział Koncercie Przyjaciół "Majki", spotkali się ze swoimi fanami w warszawskim Empiku. Okazja? Produkcja TVN-u trafiła właśnie na płyty DVD.
 • Bogusław Kaczmarek: Za łatwo tracimy bramki

  Bogusław Kaczmarek: Za łatwo tracimy bramki

  Po przegranej polskich piłkarzy w sierpniu 0-3 z Kamerunem Bogusław Kaczmarek apelował o niepoddawanie reprezentacji totalnej krytyce. Teraz podkreśla, że w spotkaniach z Ukrainą i Australią widać było poprawę w grze Polaków, ale za łatwo tracą bramki.
 • Nowy film z Lindą w przyszłym roku

  Nowy film z Lindą w przyszłym roku

  Premiera filmu "Trzy minuty. 21:37" w reżyserii Macieja Ślesickiego, planowana na 15 października, zostanie przeniesiona kwiecień 2011 roku - zapowiedział dystrybutor. W obsadzie produkcji jest m.in. Bogusław Linda.
 • Rtęć

  Rtęć

  Czytelnik zostaje oczarowany prostotą tych wierszy, a zarazem bogactwem doświadczenia, które wymyka się schematom. Tom prezentuje obrazy dalekie od codziennego życia i zgiełku, nawiązuje do przemijania, natury i rzeczywistości afirmatywnej.
 • Kaczmarek: Dajmy Smudzie szansę

  Znany trener piłkarski Bogusław Kaczmarek nie jest zwolennikiem piętnowania, po porażce 0:3 z Kamerunem, selekcjonera reprezentacji Franciszka Smudy. "Dajmy mu szansę" - apeluje były asytent Leo Beenhakkera.
 • Fredrik Ericsson zginął podczas wyprawy na K2

  Podczas wejścia na szczyt K2 zginął Szwed Fredrik Ericsson - poinformował kierownik polskiej wyprawy na najwyższy wierzchołek Karakorum (8611 m) Bogusław Ogrodnik. Dodał, że z uwagi na fatalne warunki alpiniści zrezygnowali z ataku i schodzą do bazy.

Filmy - Bogusław (2)

 • Wybory 2010: Bogusław Ziętek

  Polska potrzebuje zmian - mówi kandydat na prezydenta, Bogusław Ziętek. I zapewnia, że pierwszą decyzją, którą chciałby podjąć jako głowa państwa, byłaby likwidacja tzw. "umów śmieciowych" i podjęcie inicjatywy w zakresie taniego budownictwa mieszkaniowego.
 • Bogusław Linda: Król "półkowników"

  Bogusław Linda otrzymał Nagrodę Specjalną im. Zbyszka Cybulskiego - dla starszych aktorów, którzy, według Fundacji Kino, "w czasach PRL-u nie mogli być uhonorowani Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego z powodów politycznych".