Bogucki

Artykuły - Bogucki (6)

 • W jakich butach nasze stopy czują się najlepiej?

  W jakich butach nasze stopy czują się najlepiej?

  Wbrew temu, co się powszechnie sądzi, zupełnie płaskie obuwie nie jest wcale takie zdrowe. Z punktu widzenia biomechaniki najkorzystniejszy jest but na obcasie dwu-, trzycentymetrowym. Taki obcas najlepiej chroni piętę przed wstrząsami.
 • Obrońca Boguckiego chce 9 mln zł zadośćuczynienia

  9 mln zł będzie domagać się obrońca Ryszarda Boguckiego za jego bezpodstawne aresztowanie. Zapowiedział też działania zmierzające do wznowienia procesu ws. zabójstwa "Pershinga" i powołania komisji śledczej ws. zabójstwa Marka Papały.
 • Bogucki: Kryzys do Polski dopiero nadchodzi

  Bogucki: Kryzys do Polski dopiero nadchodzi

  - Kryzys do Polski dopiero nadchodzi - mówił we wtorek w Sejmie Jacek Bogucki (Solidarna Polska) podczas debaty budżetowej. Według niego rząd Donalda Tuska nie zrobił nic, żeby temu zapobiec, podczas gdy sąsiednie kraje stabilizowały gospodarkę.
 • Ivan i Delfin: Reedycja płyty

  Ivan i Delfin: Reedycja płyty

  Na fali popularności związanej ze zwycięstwem w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizja, ponownie wydana zostanie debiutancka płyta zespołu Ivan i Delfin. W rozmowie z INTERIA.PL ujawnił to Krzysztof Bogucki, menedżer grupy.
 • Ivan i Delfin o Eurowizji

  Ivan i Delfin o Eurowizji

  Wybór piosenki "Czarna dziewczyna" zespołu Ivan i Delfin jako polskiego reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizja, wciąż wzbudza wiele kontrowersji. Członkowie grupy nie przejmują się tym faktem i powoli planują szczegóły występu w Kijowie. O "eurowizyjnych" planach zespołu w rozmowie z INTERIA.PL opowiedział Krzysztof Bogucki, menedżer zespołu.
 • Zmiana w zarządzie banku

  Zarząd Nordea Bank Polska S.A. w Gdyni informuje: Dnia 20 lutego 2002 r. Pan Krzysztof Bogucki - Wiceprezes Zarządu Nordea Bank Polska S.A. złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska tj. pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Banku. W związku z powyższym na mocy art. 369 ż 5 Kodeksu spółek handlowych (Ustawa z dnia 15.09.2000 r.) mandat Pana Krzysztofa Boguckiego jako Członka Zarządu wygasł z dniem 20.02.2002 r. Jako Wiceprezes Zarządu był odpowiedzialny za pracę Oddziałów Banku a w Centrali Ban