Bogdan Klich

Synonimy:
Klich, Klich Bogdan
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bogdan Klich (554)

 • ​Senatorowie PO zaskarżyli do TK ustawę o prokuraturze

  ​Senatorowie PO zaskarżyli do TK ustawę o prokuraturze

  Senatorowie PO złożyli do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o uznanie za niekonstytucyjną ustawę Prawo o prokuraturze, która połączyła urzędy ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego - poinformował w czwartek senator PO Bogdan Klich.
 • Bogdan Klich: Ogromy szacunek dla Tomasza Siemoniaka

  Bogdan Klich: Ogromy szacunek dla Tomasza Siemoniaka

  - To dobry sygnał, bo daje szansę na wzmocnienie przywództwa w tym trudnym czasie - tak decyzję Tomasza Siemoniaka o rezygnacji z ubiegania się o stanowisko szefa Platformy Obywatelskiej ocenił senator PO Bogdan Klich.
 • Bogdan Klich: Polityki zagranicznej nie można uprawiać solo

  Bogdan Klich: Polityki zagranicznej nie można uprawiać solo

  W piątek prezydent Andrzej Duda udaje się z wizytą do Niemiec. - Zmiękczenie podejścia Berlina do ulokowania w Polsce stałej liczby żołnierzy NATO powinno być głównym celem rozmowy prezydenta Dudy z kanclerz Angelą Merkel - przekonuje w rozmowie z Interią senator Bogdan Klich, były minister obrony narodowej.
 • Klich: Bankructwo Grecji uruchomiłoby kaskadę

  Klich: Bankructwo Grecji uruchomiłoby kaskadę

  Polska nie może brać na swoje barki odpowiedzialności za pomoc Grecji w takim stopniu, w jakim winny ją brać kraje strefy euro. Musimy natomiast pokazać swoją solidarność z Grekami, ponieważ ewentualne bankructwo Grecji uruchomiłoby kaskadę: za Grecją mogłyby pójść inne niestabilne finansowo państwa południowej flanki UE, a to domino w przyszłości mogłoby nas poważnie dotknąć – podkreśla w rozmowie z Interią senator PO Bogdan Klich.
 • Bogdan Klich: Obecność wojsk w Polsce nie wystarczy

  Bogdan Klich: Obecność wojsk w Polsce nie wystarczy

  Obecność wojsk amerykańskich, brytyjskich, francuskich, holenderskich czy niemieckich w kraju na dłuższą metę nie wystarczy. Stała obecność wojsk na terenie Polski i innych krajów zainteresowanych, to pewniejsze, bardziej stabilne rozwiązanie w kontekście zagrożenia ze strony Rosji - zwraca uwagę senator Bogdan Klich.
 • "Dziennik Polski": Biegli uderzają opinią w Bogdana Klicha

  "Dziennik Polski": Biegli uderzają opinią w Bogdana Klicha

  Z ekspertyzy przygotowanej dla wojskowych prokuratorów wynika, że jako szef MON Bogdan Klich naciskał na przyspieszenie szkolenia załóg Tu-154M, który rozbił się pod Smoleńskiem - pisze Piotr Subik w "Dzienniku Polskim".
 • Amerykańscy żołnierze do Krakowa?

  Amerykańscy żołnierze, w ramach wzmacniania sił NATO w środkowej Europie, mogliby trafić do krakowskiego Centrum Operacji Specjalnych. Przekonuje o tym senator Bogdan Klich, były minister obrony narodowej.
 • Bogdan Klich: Putin jest drapieżnikiem, którego apetyt rośnie w miarę jedzenia

  Bogdan Klich: Putin jest drapieżnikiem, którego apetyt rośnie w miarę jedzenia

  ​- Wynik referendum na Krymie możemy przewidzieć, natomiast nie sposób przewidzieć, jaki scenariusz położy na stole Władimir Putin. Wydaje się, że idzie w kierunku aneksji Krymu i destabilizacji Ukrainy, a jego apetyt rośnie w miarę jedzenia, jest drapieżnikiem, który się rozpędza i nie tak łatwo go wyhamować" - mówi senator Bogdan Klich, Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM. - Amerykanie zaprezentowali się w tej rozgrywce jako stanowczy i twardy gracz - dodaje i podkreśla, że przyjazd do Europy wiceprezydenta USA Joe Bidena to sygnał solidarności: "Ameryka upewnia sojuszników ze wschodniej flanki zarówno wojskowo, jak i politycznie. Swoją obecnością Biden chce powiedzieć Polakom wprost: jesteśmy z wami".
 • Bogdan Klich: Odchodzenie od terroru to skomplikowany proces

  Bogdan Klich: Odchodzenie od terroru to skomplikowany proces

  - To będzie jeszcze długo trwało. Prezydent Janukowycz ma dużo sił w swoich rękach - tak o sytuacji na Ukrainie mówi gość radia RMF FM senator Bogdan Klich. - Odchodzenie od terroru będzie długim procesem, który będzie odbywał się w konwulsjach - uważa Klich.
 • Klich oburzony atakiem na polską ambasadę w Moskwie

  Klich oburzony atakiem na polską ambasadę w Moskwie

  Polscy politycy komentują incydent w Moskwie. Jak donoszą rosyjskie agencje, polska ambasada została obrzucona racami i świecami dymnymi. Trzech sprawców ataku zostało już zatrzymanych.

Filmy - Bogdan Klich (22)