bogaty

Artykuły - Bogaty (113)

 • Wyższa emerytura dla bogatych?

  Wyższa emerytura dla bogatych?

  Blisko 5,5 mld rocznie wpływów do budżetu - to kwota, którą rząd zyska już w 2018 roku na wprowadzeniu zmian związanych z nowelizacją ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Czy i którzy podatnicy będą mogli spodziewać się wyższych emerytur?
 • Polska rośnie w milionerów. Jesteśmy bogatsi, ale jeszcze nie bogaci

  Z danych zebranych z izb skarbowych wynika, że prawie 20 tys. osób zarobiło w ubiegłym roku więcej niż milion złotych - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Prawda o zamożności

  Prawda o zamożności

  Czym we współczesnym świecie jest zamożność? Jak postrzegają ją sami ludzie zamożni? Ostatnie badanie McCann Truth Central "Prawda o zamożności" prześwietla tę jedną z najtrudniejszych do zdefiniowania grup, dając potężną dawkę wiedzy nie tylko bankowcom, ale wszystkim, którzy chcieliby zyskać przychylność i budżety ludzi zamożnych.
 • Chcą przyciągnąć bogatych obcokrajowców.

  Oczy światowych krezusów już wkrótce mogą się zwrócić ku Portugalii. Rząd w Lizbonie chce bowiem na stałe przyciągnąć bogatych obcokrajowców
 • Każdy dostanie adwokata z urzędu

  Każdy dostanie adwokata z urzędu

  Biedny czy bogaty, każdy chętny dostanie adwokata z urzędu. Za tę hojność państwa zapłacą podatnicy. Ile? Tego nie wie ani rząd, ani Sejm - pisze "Puls Biznesu".
 • Ożywienie gospodarcze w kilku bogatych krajach

  Ożywienie gospodarcze w kilku bogatych krajach

  Kolejne dane ekonomiczne świadczą o przyspieszeniu gospodarczym w kilku bogatych krajach. Optymistyczne informacje napłynęły między innymi z Wielkiej Brytanii, USA i z Niemiec.
 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.
 • Bogaty tydzień wydarzeń makro. Złoty czeka na jutrzejszy odczyt...

  Podczas dzisiejszej "sennej" sesji główna para walutowa oscylowała w okolicach 1,3350, a obecnie jesteśmy na poziomie 1,3360. Dziś jeszcze odbędzie się wystąpienie publiczne szefa ECB, które może zaowocować przeceną wspólnej waluty. Jeśli Mario Draghi zdecyduje się powiedzieć kilka słów o wpływie silnego euro na gospodarkę Eurolandu, to możemy być świadkami spadku kursu pary EUR/USD.
 • Pendolino tylko dla bogatych?

  Pendolino tylko dla bogatych?

  Polski rząd finalizuje rozmowy z Brukselą w sprawie finansowania zakupu pociągów Pendolino przez PKP Intercity. Pierwotnie bilety na te pociągi miały być dofinansowane z budżetu państwa, ale Komisja Europejska uznała to za niedozwoloną pomoc publiczną. Teraz resort proponuje, aby dofinansować zakup taboru w ramach tzw. pomocy regionalnej. Oznacza to, że wskaźnik dofinansowania projektu spadnie z 50 do 25 proc. W tej sytuacji wydaje się pewne, że o zapowiadanych biletach za 60 zł możemy zapomnieć.

Filmy - Bogaty (1)