bogacze

Artykuły - Bogacze (43)

 • Majątek Warrena Buffetta już powyżej 100 miliardów dolarów

  Majątek Warrena Buffetta już powyżej 100 miliardów dolarów

  Majątek Warrena Buffetta przekroczył 100 miliardów dolarów. Amerykański, 90-letni inwestor i filantrop dołączył do wąskiego grona najbogatszych ludzi, do którego należą już Jeff Bezos, Bill Gates i Elon Musk.
 • Lista krezusów. Wiemy, kto jest najbogatszy w Rosji i Chinach

  Lista krezusów. Wiemy, kto jest najbogatszy w Rosji i Chinach

  Władimir Lisin, prezes zarządu i główny akcjonariusz NLMK Group, znalazł się na szczycie rosyjskiej listy Forbesa. Jego majątek to 22,7 miliarda dolarów. Najzamożniejszym Chińczykiem jest Zhong Shanshan, założyciel marki wody butelkowanej Nongfu Spring. Bloomberg donosi, że szacunkowa wartość jego majątku to aż 58,7 miliarda dolarów.
 • Koronkryzys może ograniczyć wzrost fortun bogaczy

  Koronkryzys może ograniczyć wzrost fortun bogaczy

  Nie wiadomo jeszcze, jak pandemia koronawirusa wpłynie na tempo zwiększania się zasobów finansowych najbogatszych ludzi na świecie. Możliwe są trzy scenariusze, ale nawet ten najkorzystniejszy nie wzbudzi ich entuzjazmu.
 • Coraz więcej superbogaczy, i to coraz bogatszych

  Coraz więcej superbogaczy, i to coraz bogatszych

  Na świecie jest coraz więcej miliarderów i są oni coraz bogatsi - pokazują opublikowane w piątek dane zestawione przez PwC (globalna sieć przedsiębiorstw świadczących usługi księgowe, audytorskie i doradcze) i wielki szwajcarski bank UBS.
 • Raport KPMG - 203 osoby mają majątek o wartości ponad 100 milionów dolarów

  Raport KPMG - 203 osoby mają majątek o wartości ponad 100 milionów dolarów

  Jest coraz więcej bogatych Polaków, rośnie też wartość rynku dóbr luksusowych w Polsce - wynika z raportu firmy doradczej KPMG. W tym roku liczba dobrze zarabiających Polaków, czyli takich, których miesięczne dochody brutto przekraczają 7 tysięcy 100 złotych, wyniosła milion 100 tysięcy osób. Szacuje się, że wartość rynku dób luksusowych w tym roku wyniesie 21 miliardów złotych, do 2021 roku wzrośnie ona 31 miliardów złotych.
 • Kosztowne zakupy polskich milionerów

  Kosztowne zakupy polskich milionerów

  Samochody z najwyższej półki, jachty, samoloty, dworki i pałace. Polscy milionerzy pozwalają sobie na kosztowne zakupy. Ale ich wartość, przy posiadanych majątkach, to i tak kropla w morzu.
 • Polscy milionerzy inwestują w hotele

  Polscy milionerzy inwestują w hotele

  Własny hotel to podobno trudna, ale przynosząca dużo satysfakcji inwestycja. Przekonuje się o tym coraz więcej polskich milionerów, którzy, zarobione na głównych działalnościach biznesowych pieniądze, inwestują w obiekty hotelowe.
 • Majątki Polaków i najbogatszych ludzi na świecie - porównanie

  Majątki Polaków i najbogatszych ludzi na świecie - porównanie

  Ranking najbogatszych ludzi świata przygotowywany przez magazyn Forbes od lat wzbudza duże zainteresowanie. Jednak nie jest dla nikogo zaskoczeniem fakt, że liderem zestawienia w dalszym ciągu pozostaje Bill Gates, który po czteroletniej nieobecności wrócił na szczyt listy.
 • Milion bogatych Polaków szuka okazji inwestycyjnych

  Milion bogatych Polaków szuka okazji inwestycyjnych

  Wzrasta liczba zamożnych Polaków. Firma doradcza KPMG szacuje, że już w przyszłym roku będzie ich ponad milion! Najbogatsi kupują luksusowe apartamenty i samochody. Szukają także doradców inwestycyjnych, którzy pomogą im zagospodarować zasoby finansowe.
 • 3,5 mld dolarów zacumowało w Monako. Księstwo gości najdroższe jachty świata

  Najdroższe jachty z całego świata zacumowały w porcie w Monako.

Filmy - Bogacze (1)

 • Do pracy latają śmigłowcem!

  Bogaci Brazylijczycy chętnie wyjeżdżają na egzotyczne wakacje i ubierają się u znanych projektantów. Niektórzy z nich do pracy latają helikopterami. Ci, którzy nie mają na to ochoty, przemierzają miasto kuloodpornym samochodem, prowadzonym przez uzbrojonych ochroniarzy.