Boeing 777

Artykuły - Boeing 777 (158)

 • ​MH370: Rozczarowujący finał poszukiwań zaginionego boeinga

  ​MH370: Rozczarowujący finał poszukiwań zaginionego boeinga

  Po 10 dniach zakończono poszukiwania wraku boeinga Malaysia Airlines w okolicach francuskiej wyspy Reunion na Oceanie Indyjskim - poinformował brytyjski "Guardian".
 • Na Malediwach morze też wyrzuca szczątki boeinga?

  Na Malediwach morze też wyrzuca szczątki boeinga?

  Malediwy przyłączyły się do poszukiwań szczątków zaginionego w marcu ubiegłego roku boeinga Malaysia Airlines. Jak informuje dziennik "New Straits Times", mieszkańcy poinformowali władze i policję o podejrzanych przedmiotach znalezionych na północy archipelagu. Na miejsce udali się specjaliści, którzy mają zweryfikować te doniesienia.
 • "Jesteśmy pewni. Znajdziemy wrak samolotu"

  "Jesteśmy pewni. Znajdziemy wrak samolotu"

  "Jesteśmy pewni, że szukamy we właściwym miejscu i tam znajdziemy wrak samolotu" - powiedział w czwartek szef australijskiego Biura Bezpieczeństwa Transportu Martin Dolan po zidentyfikowaniu fragmentu zaginionego malezyjskiego boeinga, lot MH370.
 • Sprawa zaginionego boeinga. Zbadają fragment skrzydła

  Sprawa zaginionego boeinga. Zbadają fragment skrzydła

  Dzisiaj na południu Francji rozpoczną się badania fragmentu skrzydła samolotowego znalezionego u wybrzeży wyspy Réunion na Oceanie Indyjskim. Analiza ma wykazać, czy ten element pochodzi z zaginionego w ubiegłym roku samolotu Boeing 777 malezyjskich linii lotniczych. W badaniach fragmentu skrzydła ważną rolę mogą odegrać liczne przyczepione do niego skorupiaki.
 • Na Reunion morze wyrzuca kolejne szczątki samolotu

  Na Reunion morze wyrzuca kolejne szczątki samolotu

  Na Reunion koło Madagaskaru rano natrafiono na kolejny obiekt mogący być elementem zaginionego 8 marca ubiegłego roku malezyjskiego boeinga. Maszyna leciała z Kuala Lumpur do Pekinu, zniknęła z radarów nad Oceanem Indyjskim.
 • ​MH370: To mógł być przypadek Germanwings

  ​MH370: To mógł być przypadek Germanwings

  Znalezienie szczątków zaginionego boeinga malezyjskich linii lotniczych na francuskiej wyspie Reunion przybliża nas do wyjaśnienia zagadki tragicznego lotu MH370 - uważają eksperci.
 • Szczątki z Reunion pochodzą z zaginionego boeinga? Eksperci coraz pewniejsi

  Szczątki z Reunion pochodzą z zaginionego boeinga? Eksperci coraz pewniejsi

  Prowadzący śledztwo w sprawie zaginięcia malezyjskiego samolotu, powiedzieli w piątek, że są "coraz bardziej pewni", że szczątki znalezione na wyspie Reunion należą do MH370, co daje nadzieję na rozwiązanie jednej z największych tajemnic współczesnego lotnictwa - informuje agencja AFP.
 • Laboratorium w Tuluzie zbada fragment samolotu z Reunion

  Laboratorium w Tuluzie zbada fragment samolotu z Reunion

  Szczątki samolotu znalezione na wyspie Reunion wyglądają jak fragment skrzydła Boeinga 777 i mogą pochodzić z samolotu linii Malaysia Airlines zaginionego w 2014 roku. Wkrótce zbadają je eksperci z laboratorium w Tuluzie - poinformowały w czwartek francuskie źródła bliskie śledztwu.
 • Na francuskiej wyspie znaleziono skrzydło. To zaginiony samolot?

  Na francuskiej wyspie znaleziono skrzydło. To zaginiony samolot?

  Na należącej do Francji wyspie Reunion na Oceanie Indyjskim znaleziono skrzydło samolotu. Według francuskich mediów, może to być część maszyny Malaysia Airlines, która zaginęła nad Oceanem 8 marca 2014 roku.
 • Szczątki ostatnich ofiar tragedii nad Donbasem przywieziono do Holandii

  Szczątki ostatnich ofiar tragedii nad Donbasem przywieziono do Holandii

  Ostatni transport ze szczątkami ofiar katastrofy malezyjskiego samolotu pasażerskiego Boeing 777, który w lipcu 2014 roku został najprawdopodobniej zestrzelony nad wschodnią Ukrainą wylądował dziś na lotnisku wojskowym pod Eindhoven, na południu Holandii.