Bode Miller

Artykuły - Bode Miller (37)

 • Bode Miller otworzy akademię sportów zimowych

  Bode Miller otworzy akademię sportów zimowych

  Utytułowany narciarz alpejski Bode Miller zamierza otworzyć własną akademię sportów zimowych w okolicy Big Sky. 42-letni Amerykanin, który zakończył karierę w 2017 roku, we współpracy z Institute for Civic Leadership Academy rusza też z cyklem szkoleń online.
 • Bode Miller spodziewa się z żoną bliźniaków

  Bode Miller spodziewa się z żoną bliźniaków

  Słynny alpejczyk Bode Miller, mistrz olimpijski z Vancouver, urządził nowy dom w narciarskim miasteczku Big Sky w stanie Montana i przygotowuje się z żoną na powitanie bliźniaków. W czerwcu 2018 r. para straciła 19-miesięczną córeczkę, która utopiła się w basenie.
 • Rodzinny dramat gwiazdy narciarstwa alpejskiego Bodego Millera

  Rodzinny dramat gwiazdy narciarstwa alpejskiego Bodego Millera

  Wiadomość o śmierci 19-miesięcznej córeczki Bodego Millera wstrząsnęła amerykańskimi mediami. Do wypadku doszło w sobotę, Emmy wpadła do basenu i mimo wysiłku nie udało się jej uratować.
 • Bode Miller oficjalnie zakończył karierę

  Bode Miller oficjalnie zakończył karierę

  Słynny alpejczyk Bode Miller postanowił oficjalnie zakończyć karierę. 40-letni Amerykanin w jednym z telewizyjnych wywiadów powiedział: "Nie ma żadnych szans, żebym wystartował jeszcze w zawodach Pucharu Świata. To zamknięty rozdział".
 • Alpejski PŚ. Bode Miller raczej nie wróci w tym sezonie

  Alpejski PŚ. Bode Miller raczej nie wróci w tym sezonie

  Alpejczyk Bode Miller prawdopodobnie zrezygnował ze wznowienia kariery w obecnym sezonie. Amerykanin myśli jednak o powrocie na stok kolejnej zimy, mimo że będzie miał wtedy 40 lat - poinformował trener reprezentacji USA Sasha Rearick.
 • Bode Miller powołany do alpejskiej reprezentacji USA

  Bode Miller powołany do alpejskiej reprezentacji USA

  38-letni amerykański narciarz alpejczyk, wielokrotny medalista olimpijski oraz mistrzostw świata i dwukrotny zdobywca Pucharu Świata Bode Miller został powołany do reprezentacji na sezon 2016/2017. Ostateczny skład ekipy związek opublikuje na jesieni.
 • Bode Miller przenosi się do telewizji

  Bode Miller przenosi się do telewizji

  Słynny amerykański narciarz Bode Miller w tym sezonie nie pojawi się na stokach w roli zawodnika, ale będzie komentować popisy innych w telewizji.
 • Alpejski PŚ: Bode Miller zrezygnował ze startu w tym sezonie

  Alpejski PŚ: Bode Miller zrezygnował ze startu w tym sezonie

  Sześciokrotny medalista olimpijski Bode Miller w nadchodzącym sezonie nie będzie startował w zawodach alpejskiego Pucharu Świata. 38-letni Amerykanin chce poświęcić ten czas na rodzinę, testowanie nowego sprzętu narciarskiego oraz doglądanie własnej stadniny koni.
 • Alpejskie MŚ: Bode Miller po operacji. W Beaver Creek już nie wystąpi

  Alpejskie MŚ: Bode Miller po operacji. W Beaver Creek już nie wystąpi

  Bode Miller nie wystąpi już w alpejskich mistrzostwach świata przed własną publicznością w Beaver Creek. 37-letni Amerykanin jest po zabiegu, po tym jak w supergigancie zahaczył o bramkę, fatalnie upadł na plecy, a przy tym narta rozcięła mu łydkę.
 • Alpejskie MŚ: Hannes Reichelt zdobył złoto w supergigancie

  Alpejskie MŚ: Hannes Reichelt zdobył złoto w supergigancie

  Austriak Hannes Reichelt zdobył złoty medal w supergigancie alpejskich mistrzostw świata w amerykańskim Beaver Creek. Pecha miał utytułowany Amerykanin Bode Miller, który wypadł z trasy i nie ukończył zawodów.