Bochnia

Synonimy:
Bochni,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bochnia (55)

 • Bocheński KS - Górnik Zabrze 0-2 w meczu towarzyskim

  Bocheński KS - Górnik Zabrze 0-2 w meczu towarzyskim

  Lider Ekstraklasy Górnik Zabrze pokonał Bocheński KS 2-0 w wyjazdowym meczu towarzyskim.
 • 18 grudnia 1939 r. Niemiecka zbrodnia w Bochni

  18 grudnia 1939 r. Niemiecka zbrodnia w Bochni

  W odwecie za napad na niemiecki posterunek policji w Bochni, 18 grudnia 1939 r. hitlerowcy rozstrzelali 52 mieszkańców miasta.
 • Utrudnienia na A4. Zablokowany prawy pas ruchu

  Utrudnienia na A4. Zablokowany prawy pas ruchu

  Kierowcy jadący autostradą A4 mogą natrafić na utrudnienia na małopolskim odcinku trasy w kierunku Krakowa - wynika z informacji przekazanych INTERIA.PL przez GDDKiA.
 • Futsalowy Puchar UEFA - trener Wisły: O awans nie będzie łatwo

  Sobotnie spotkanie Wisły/Krakbet Kraków z londyńską drużyną Baku United FC zadecyduje, kto zostanie najlepszą ekipą rozgrywanego w Bochni turnieju rundy eliminacyjnej futsalowego Pucharu UEFA. Trener Błażej Korczyński uważa, że o awans nie będzie łatwo.
 • W żyłach największego budowniczego mostów płynęła polska krew

  W żyłach największego budowniczego mostów płynęła polska krew

  Przed inżynierem Ralphem Modjeskim trudna decyzja. Do jego biura projektowego w Chicago wpłynęła ciekawa oferta pracy. - Nadzorować budowę mostu na rzece Saint Lawrence - mruczy inżynier zamyślony i zwraca się z pytaniem do swojego współpracownika: "Quebec Bridge, ten planowany most przez Saint Lawrence, spadł pod koniec lata? Właśnie zdecydowałem, że dokończymy jego budowę".
 • W czyje ręce idą polskie uzdrowiska?

  W czyje ręce idą polskie uzdrowiska?

  - Resort skarbu planuje zakończyć prywatyzację uzdrowisk w Świeradowie Zdroju, Jeleniej Górze oraz Szczawnie Zdroju w trzecim kwartale roku - powiedziała w czwartek PAP wiceminister skarbu Joanna Schmid. Dodała, że jest duże zainteresowanie inwestorów tymi spółkami, m.in. ze strony giełdowego EMC Instytut Medyczny.
 • Bochnia stolicą młodych szczypiornistów

  W najbliższy weekend w hali MOSiR-u w Bochni odbędą się Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Recznej. Wystąpią w nich Azoty Puławy, Stal Mielec, MOSiR Bochnia i TS Siemiatycze.
 • Jędrzejczak szczyt formy szykuje na sierpień

  Jędrzejczak szczyt formy szykuje na sierpień

  Występ w zawodach pływackich Grand Prix Polski w Bochni Otylia Jędrzejczak (AZS AWF Warszawa) potraktowała treningowo. Do zimowych mistrzostw kraju, które odbędą się w Gorzowie Wielkopolskim 26-29 listopada, złota i srebrna medalistka ateńskich igrzysk nie zamierza startować.
 • Ustanowienie hipoteki.

  Raport bieżący nr 52/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd ABM SOLID S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymała zawiadomienie Sądu Rejonowego w Bochni V Wydział Ksiąg Wieczystych z dnia 4 sierpnia 2009 roku o dokonaniu wpisu hipoteki. Hipoteka umowna łączna kaucyjna w kwocie 45 000 000 zł (słownie: czterdzieści pięć milionów złoty) ustanowiona na rzecz Powszechnej Kasy Oszczędności Banku Polskiego S.A. Regionalny Oddział Kor
 • Termin i porządek obrad WZA

  Raport bieżący nr 9/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki Stalprodukt S.A. w Bochni, wpisanej do KRS: 0000055209 - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - działając na podstawie art. 399 § 1 Kodeksu Spółek Handlowych oraz § 30 pkt 2 Statutu Spółki zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy na dzień 24 czerwca 2009 roku o godz. 9.00 w siedzibie Spółki w

Filmy - Bochnia (1)