BMW seria 5

Artykuły - BMW seria 5 (8)

 • Nowe BMW 5 Touring

  Nowe BMW 5 Touring

  Wiemy już, jak wygląda nowe BMW serii 5 w wersji Touring. Bawarczycy opublikowali właśnie pełny pakiet informacji dotyczący nowej "Piątki" typoszeregu G31 z nadwoziem kombi.
 • BMW serii 5 - oto nowa generacja

  BMW serii 5 - oto nowa generacja

  BMW zaprezentowało właśnie zupełnie nową, siódmą już, generację serii 5 – typoszereg G30. Auto trafić ma do salonów 11 listopada.
 • Nowe BMW 5 coraz bliżej!

  Nowe BMW 5 coraz bliżej!

  W fabryce BMW w niemieckim Dingolfing pełną parą trwają już przygotowania do uruchomienia produkcji nowej generacji serii 5.
 • Dwa miliony BMW serii 5

  Dwa miliony BMW serii 5

  BMW serii 5 typoszeregu F10, mimo długiego rynkowego stażu, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Firma z Monachium poinformowała, że model znalazł już przeszło 2 mln nabywców!
 • Skoda Superb lepsza niż BMW serii 5?!

  Skoda Superb lepsza niż BMW serii 5?!

  W motoryzacji nie ma świętości. O tym, że sprzedażowy sukces osiągnąć można wyłącznie celując wyżej niż najbardziej nawet zasłużona konkurencja, niejednokrotnie przekonały nas azjatyckie firmy.
 • Uterenowione kombi

  Uterenowione kombi

  Auta terenowe są w modzie, ale tak naprawdę mało kto oczekuje po nich zdolności do pokonywania przeszkód. Jeżdżą głównie w miastach, czasem po autostradach. Mają być komfortowe jak dobrej klasy limuzyny.
 • Jeżdziliśmy vel satisem

  Jeżdziliśmy vel satisem

  Vel Satis, którego premiera odbyła się niedawno w Paryżu należy do segmentu aut luksusowych, w skład którego wchodzą, między innymi, Mercedes klasy E, BMW seria 5, Audi A6 i Peugeot 607. Jest to świat rządzony przez symboliczne prawa "ustalonej" normy społecznej i konformizmu. Jednak segment ten zaczyna się zmieniać. Można zauważyć pojawienie się w nim klientów, którzy stopniowo odchodzą od tradycyjnej limuzyny w wersji klasycznej, na rzecz modeli coupé, kombi, kabriolet, monospace... Sprostanie nowym wymaganiom jest trudnym zadaniem. Chcąc spełnić oczekiwania, Renault wkracza na rynek samochodów wyższej klasy własną drogą. Z pomocą Vel Satisa zamierza objąć około 3 % segmentu limuzyn w Europie w roku 2003. Tutaj foto-galeria naszego reportera, który jeździł Vel satisem w okolicach Paryża.
 • BMW

  bmw eurotax