bmw i8

Artykuły - Bmw i8 (7)

 • CES 2016: Samochody przyszłości

  Targi CES to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji – szczególnie tej z przyszłości. Producenci zabierają do Las Vegas swoje najodważniejsze rozwiązania, aby zaprezentować je fanom nie tyle samochodów, co nowych technologii. Oto najciekawsze naszym zdaniem samochody z CES 2016.
 • BMW w Las Vegas. Niemcy skopiowali polski wynalazek?

  BMW w Las Vegas. Niemcy skopiowali polski wynalazek?

  Zgodnie z tradycją na targach elektroniki CES w Las Vegas nie brakuje wytwórców z branży motoryzacyjnej. Jakie nowości zaprezentowało w światowej stolicy hazardu BMW?
 • BMW przygotowuje ofensywę ekologicznych modeli

  BMW przygotowuje ofensywę ekologicznych modeli

  Bawarska firma zaprezentowała cztery prototypy, które zapowiadają wprowadzanie nowych, ekologicznych rozwiązań do modeli BMW.
 • Grzeje ławę, wozi się jak król

  Grzeje ławę, wozi się jak król

  Asier Illarramendi, zawodnik Realu Madryt, w tym sezonie na boiskach Primera Division, Ligi Mistrzów i Pucharu Króla spędził w sumie niespełna 8 godzin. Mimo tego, jego kontrakt z "Królewskimi", pozwala mu na spełnianie wszelkich zachcianek.
 • Pilot do BMW i8 wygląda jak smartfon

  Pilot do BMW i8 wygląda jak smartfon

  BMW i8 to kosmicznie wyglądająca hybryda, która w 2014 roku trafi do sprzedaży. Okazuje się, że z podobnym rozmachem zaprojektowano kontrolujący go pilot.
 • BMW i8 spyder. Hybrydowa rakieta

  BMW i8 spyder. Hybrydowa rakieta

  BMW zaprezentowało kolejny model z serii hybrydowych pojazdów oznaczonych i. Tym razem Niemcy przygotowali i8 spyder, czyli wersję kabrio.
 • BMW i8 - sportowa hybryda

  BMW i8 - sportowa hybryda

  Elektryczne BMW i3 to nie jedyny "proekologiczny" pojazd, jaki niemiecka firma zaprezentuje na salonie we Frankfurcie.

Filmy - Bmw i8 (1)