BMW

Artykuły - BMW (2602)

Filmy - BMW (57)

 • BMX kontra BMW

  Koledzy przekonali chłopaka, żeby przejechał po dachu samochodu na rowerze. Niestety, przednia szyba nie wytrzymała. Na szczęście samochód należał do rowerzysty, który pracuje w warsztacie. Wstawił nową szybę już następnego dnia.
 • Koń bez szans w starciu z samochodem

  Szokujące sceny zarejestrowała kamera przemysłowa w Chinach. Rozpędzone BMW nie dało szans napotkanemu na drodze mężczyźnie poruszającemu się na koniu. Nieuważny jeździec pomylił trasę przejażdżki najprawdopodobniej w skutek promili jakie płynęły w jego krwi w momencie wypadku. Na szczęście dla siebie nie doznał poważniejszych obrażeń.
 • Samochody jutra. Fascynująca przyszłość motoryzacji

  Samochód, który sam się prowadzi – to wizja, która urzeczywistnia się na naszych oczach! Pojazd wyposażony w system czujników i kamer radzi sobie zarówno na autostradzie, jak i w miejskim korku. Porusza się swoim pasem, utrzymuje odpowiednią prędkość i zwalnia w razie potrzeby. Takie auta zaprezentowano na odbywających się w Las Vegas targach nowych technologii i elektroniki użytkowej CES. - Osoba jadąca samochodem, zamiast myśleć o drodze, może się skupić na pracy lub odpoczynku; przeprowadzić wideokonferencję albo się zdrzemnąć - mówił w Las Vegas prezes Daimler AG. Konkurencja, czyli BMW, poszła o krok dalej. Koncern pokazał samochód, który sam parkuje, a następnie sam podjeżdża po właściciela. Auto wystarczy wezwać przez zegarek. Czy jednak kierowcy zechcą oddać kierownicę samochodowi? Na pewno łatwiej będzie im to przychodziło w długiej trasie, a nieco trudniej w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych, jak przejazd przez skrzyżowanie. No i pozostaje jeszcze kwestia czerpania przyjemności z jazdy… Czy na pewno chcemy, aby elektronika stopniowo pozbawiała nas możliwości samodzielnego wykonywania różnych czynności?
 • BMW M3

  BMW M3 to najmocniejsza, sportowa wersja BMW serii 3. Samochód jest napędzany rzędowym sześciocylindrowym silnikiem Twin Power Turbo o mocy 431 KM.