blu-ray

Artykuły - Blu-ray (231)

Filmy - Blu-ray (25)

 • "Hobbit: Niezwykła podróż" na Blu-ray i DVD

  Ku ogromnej radości miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena, Peter Jackson powrócił do Śródziemia, przenosząc na ekran "Hobbita". Teraz pierwsza część trylogii poświęconej przygodom Bilba Bagginsa i krasnoludów ukazuje się na Blu-ray i DVD.
 • "Operacja Argo" na Blu-ray i DVD

  Najlepszy film 2012 r. - według amerykańskiej Akademii Filmowej - ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD. Fabułę "Operacji Argo" oparto na prawdziwych wydarzeniach. To historia tajnej operacji ratowania sześciu amerykańskich zakładników uwięzionych w Teheranie w 1979 roku.
 • "Dopóki piłka w grze"

  Schorowany łowca talentów udaje się w ostatnią wyprawę, której celem będzie ocenienie dobrze rokującego gracza. Film ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD.
 • "Wyborcze jaja" na DVD i Blu-ray

  Doświadczony kongresman Cam Brady (Will Ferrell) — po wielkiej publicznej gafie popełnionej przed nadchodzącymi wyborami — musi konkurować z kandydatem wystawionym przez parę knujących, bardzo zamożnych prezesów zainteresowanych zdobyciem wpływów w Karolinie Północnej. Ich wybór padł na naiwnego Marty'ego Hugginsa (Zach Galifianakis), kierownika lokalnego ośrodka turystycznego. Walka obu kandydatów przeradza się w polityczną wojnę, jakiej świat jeszcze nie widział...