Blondynka

Artykuły - Blondynka (373)

 • "Blondynka": Dwie ciąże, żadnego wesela

  "Blondynka": Dwie ciąże, żadnego wesela

  Rzecz zaczyna się od trzęsienia ziemi, czyli porodu klaczy Nefretete, cudem, a raczej kłamstwem uratowanej z rzeźni, który odbiera doktor Fus, Sylwia, Dawid i jeszcze kilku mieszkańców Majaków. Narodziny to rzecz piękna i symboliczna, więc sądzić można, że równie pięknie, szczęśliwie i stabilnie płynąć będzie życie bohaterów serialu. Nic bardziej mylnego. W tym tyglu emocji diabeł nie raz zamiesza. Jak udało nam się dowiedzieć, w finałowym odcinku żadnego wesela nie będzie, a mogły być przynajmniej trzy! Za to będą dwie ciąże, których rozwiązanie wciąż zostaje w rękach scenarzystów.
 • Nowa "Blondynka": Zalotna i łobuzerska Natalia Rybicka

  Nowa "Blondynka": Zalotna i łobuzerska Natalia Rybicka

  Rusza 5. sezon "Blondynki", a w nim nowa odtwórczyni tytułowej roli, Natalia Rybicka. O tym, co wydarzy się w Majakach, opowiada reżyser Mirosław Gronowski.
 • 4. sezon "Blondynki" od 6 grudnia

  4. sezon "Blondynki" od 6 grudnia

  Premiera pierwszego odcinka czwartego sezonu serialu "Blondynka" odbędzie się 6 grudnia o godz. 20.25 w TVP1. Do znanej i lubianej obsady dołączą Ewa Kasprzyk i Krystian Wieczorek.

Filmy - Blondynka (6)

 • Joanna Moro znów zatańczy dla telewidzów

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka, znana także z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”, zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne. – To będzie niespodzianka, zobaczą ją państwo w programie „Jaka to melodia?”. Jak dotąd tylko raz się pojawiłam na próbie, bo niestety tylko raz miałam czas – mówi aktorka.
 • Andrzej Grabowski będzie grał o kulach

  Andrzej Grabowski już niedługo wraca na plan zdjęciowy trzeciego sezonu serialu „Blondynka”. Wcześniej jednak czeka go druga już operacja biodra. W serialu aktor pojawi się więc o kulach. W 2010 r. Grabowskiemu wszczepiono endoprotezę.
 • Blondynka i jaszczurka

  To musiało skończyć się źle. Chyba ścisnęła biedne zwierzątko za mocno...
 • Rosyjski sposób na blondynkę

  Jak namówić piękną Rosjankę do zaprezentowania swoich wdzięków? Oni wpadli na chytry sposób!