blogi

Artykuły - Blogi (44)

 • Blogi firmowe: Strony internetowe, które budują relacje

  Blogi firmowe: Strony internetowe, które budują relacje

  Biznes wymaga nawiązania wartościowych relacji pomiędzy klientem a marką. Idealną platformą, umożliwiającą taki kontakt, jest blogosfera. Istnieje wiele sposobów, by wykorzystać możliwości, jakie oferuje komunikacja za pośrednictwem "internetowego dziennika". Jakie są jego zalety i jak wykorzystać bloga w biznesie?
 • Strona internetowa jak gazeta? Czas skończyć z rejestracją blogów

  Strona internetowa jak gazeta? Czas skończyć z rejestracją blogów

  Część sądów wciąż uznaje, że strony internetowe należy rejestrować tak jak gazety. Do Sejmu wpłynęła właśnie petycja, której autorzy postulują zmianę archaicznych przepisów.
 • Przychodzi bloger do fiskusa

  Przychodzi bloger do fiskusa

  Blisko 11 mln Polaków czyta blogi1. Dlatego reklamodawcy coraz częściej wykorzystują blogosferę do konkretnych działań marketingowych, a osoby piszące w internecie zmieniają hobby w dobrze prosperujący biznes, stając się przy tym pełnoprawnymi przedsiębiorcami. Muszą jednak pamiętać, że z tego tytułu zyskują nie tylko prawa, ale również liczne obowiązki.
 • Blog - pasja na pełen etat

  Blog - pasja na pełen etat

  3 miliony blogerów, 17 milionów internautów, z czego ponad milion osób deklaruje czytanie blogów praktycznie codziennie. Najnowsze wyniki raportu "Blogerzy w Polsce 2013" nie pozostawiają wątpliwości. Polska blogosfera staje się potężną i wpływową przestrzenią, którą dostrzega coraz więcej reklamodawców. Bloger potrafi przyczynić się nie tylko do wzrostu sprzedaży produktów, ale również do wzrostu zaufania do marki. Tylko w jaki sposób stać się wpływowym blogerem zarabiającym wielokrotność średniej krajowej?
 • Kandydat w sieci - jak wykreować swój profesjonalny wizerunek?

  Kandydat w sieci - jak wykreować swój profesjonalny wizerunek?

  We współczesnym świecie utarło się powiedzenie: "nie ma cię w mediach społecznościowych - nie istniejesz". Można się z tym faktem spierać, ale prawdą jest, że nowoczesne technologie ułatwiają nam życie. Także zawodowe.
 • Jak zostać słynną blogerką? 5 najlepszych sposobów

  Jak zostać słynną blogerką? 5 najlepszych sposobów

  Dzięki blogom można zdobyć międzynarodową sławę praktycznie nie ruszając się z domu. Alicia Young zrobiła furorę zamieszczając zdjęcia swojego apetycznego dekoltu, ale jest też kilka innych sposobów na podbój internetu.
 • Polski sąd ukarał blogera za komentarz pod wpisem

  Polski sąd ukarał blogera za komentarz pod wpisem

  Blogujesz? Lepiej uważaj, co zamieszczają internauci pod twoimi wpisami. Tarnowski sąd nakazał blogerowi wypłacenie odszkodowania politykowi, którego obraził jeden z komentujących na blogu.
 • Dla polskich blogerów, enter jest jak cyngiel w pistolecie

  Dla polskich blogerów, enter jest jak cyngiel w pistolecie

  Kim są i o czym piszą polscy blogerzy dowiemy się pod koniec marca, kiedy premierę będzie miał dokument "Blogersi". O wirtualnych publicystach określanych jako V władza opowiada reżyser, Jarek Rybus.
 • Jerzy Stuhr: Blogi to samo życie!

  Jerzy Stuhr: Blogi to samo życie!

  Znany aktor Jerzy Stuhr był jednym z jurorów konkursu Blog Roku 2010. Skrupulatnie czytał wpisy finalistów i... "mile się rozczarował".
 • Durczok: Wolność słowa czy chamstwo?

  Durczok: Wolność słowa czy chamstwo?

  "Parawan anonimowości daje Ci odwagę i ostrość sądów" - czytamy w liście Kamila Durczoka, skierowanym do blogerów. O znaczeniu blogosfery i różnie pojmowanej wolności słowa opowiada redaktor naczelny "Faktów".

Filmy - Blogi (1)

 • Madame Julietta podbija świat mody

  Madame Julietta to jedna z najjaśniej świecących gwiazd modowej blogosfery w Polsce. Autorka bloga MAFFASHION stanowi inspirację dla tysięcy fashionistek, a także czołowych projektantów mody. Nam opowiedziała o swojej pasji - a na dodatek pokazała zawartość swojej szafy!