Bliźniak

Artykuły - Bliźniak (6)

 • Will Smith młodszy o 30 lat

  Will Smith młodszy o 30 lat

  W filmie "Bliźniak" Will Smith wciela się w postać 51-letniego zabójcy oraz... jego 23-letniej wersji, która na niego poluje. Młodszy z bohaterów jest postacią stworzoną komputerowo, animowaną na podstawie gry aktorskiej Smitha.
 • TGE chce uruchomić kontrakty na ceny energii

  TGE chce uruchomić kontrakty na ceny energii

  Towarowa Giełda Energii będzie chciała uruchomić w 2014 r. instrumenty finansowe typu futures, rozliczane przez Izbę Rozliczeniową Giełd Towarowych - poinformował PAP prezes IRGiT Dariusz Bliźniak. Podkreślił, że Izba ma już odpowiednie zezwolenie KNF.
 • Dom wolno stojący, bliźniak, a może dom w zabudowie szeregowej - jakich ofert jest najwięcej?

  Dom wolno stojący, bliźniak, a może dom w zabudowie szeregowej - jakich ofert jest najwięcej?

  Planując zakup domu jednorodzinnego jedną z wielu decyzji jaką musimy podjąć jest wybór typu zabudowy. W celu sprawdzenia jaki wybór mają kupujący dla kilku wybranych lokalizacji przeprowadzono analizę ofert sprzedaży domów jednorodzinnych zamieszczonych w serwisie otoDom.pl. Pod uwagę wzięto budynki w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolno stojącej.
 • Nieruchomości: Szeregowiec czy bliźniak?

  Nieruchomości: Szeregowiec czy bliźniak?

  Przy obecnych cenach ziemi i wysokich kosztach budowy domu dla wielu samodzielny dom jednorodzinny to marzenie trudne do spełnienia. Jednak szeregowce i bliźniaki to także domy jednorodzinne, które mogą być ciekawą i tańszą alternatywą dla tych wolnostojących.
 • Energetyczne bliźniaki z Gdańska

  Niewykluczone, że tylko dwóch spośród czterech inwestorów zainteresowanych budową dużej elektrowni w Gdańsku będzie musiało obejść się smakiem.
 • 39 tygodni urlopu za bliźniaki

  39 tygodni urlopu za bliźniaki

  18 tygodni, 26, a może pół roku? Dzisiaj w Sejmie kolejna licytacja na wrażliwość społeczną. Posłowie zajmą się kwestią urlopów macierzyńskich.

Filmy - Bliźniak (1)